TALUTURG TÜH on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on muude toidukaupade jaemüük.
Ettevõtte juhid on Marge Naudi ja Merle Vall.
TALUTURG TÜH teenis 2025 aastal 1,49 miljoni eurose müügitulu juures −80 586 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 29 709 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Merle Vall (64) | |
| Marge Naudi (51) | |
| Ingvar Tšižikov (60) | |
| Lagle Ruusmaa (50) | |
| Maarja Melk (52) |
TALUTURG TÜH ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Jae- ja hulgimüük, Toidu- ja esmatarbekaupade müük konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,49 mln | 1,64 mln | 1,59 mln | 1,57 mln | 1,55 mln | 1,45 mln | 969 349 | 697 397 | 593 884 | 571 181 |
| Ärikasum | −80 586 | −31 106 | −40 972 | −36 532 | −135 814 | −72 555 | 30 986 | −15 612 | −37 407 | −2 485 |
| Töötajad | 26 | 27 | 25 | 25 | 28 | 26 | 17 | 17 | 17 | 15 |
| Varad | 237 058 | 233 592 | 201 754 | 270 924 | 310 559 | 355 027 | 174 693 | 100 506 | 116 515 | 70 923 |
| Kokku omakapital | −457 644 | −416 899 | −394 166 | −343 238 | −298 581 | −159 782 | −75 052 | −139 229 | −122 012 | −84 411 |
| Ärirentaablus % | -2 | -3 | -2 | -9 | -5 | 3 | -2 | -6 | 0 | |
| Tööjõukulud | 481 925 | 489 126 | 429 858 | 415 635 | 412 891 | 392 624 | 232 253 | 190 960 | 174 475 | 153 013 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 128 | 1 071 | 1 035 | 918 | 941 | 851 | 700 | 639 | 635 | |
| Käibevara | 123 304 | 133 571 | 97 364 | 149 247 | 169 865 | 182 522 | 111 533 | 56 450 | 63 523 | 55 442 |
| Põhivara | 113 754 | 100 021 | 104 390 | 121 677 | 140 694 | 172 505 | 63 160 | 44 056 | 52 992 | 15 481 |
| Kohustused | 694 702 | 650 491 | 595 920 | 614 162 | 609 140 | 514 809 | 249 745 | 239 735 | 238 527 | 155 334 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −86 621 | −37 413 | −50 928 | −44 657 | −144 216 | −79 480 | 29 177 | −17 218 | −37 601 | −2 485 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muude toidukaupade jaemüük | 47271 | 1,64 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Kinnipeetud tulumaks | 887 € | 887 € | 0 € |
| Käibemaks | 12 334 € | 0 € | 0 € |
| Erijuhtude tulumaks | 19 € | 19 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 16 470 € | 10 939 € | 0 € |
| Kokku | 29 709 € | 11 845 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.01.2026 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 208 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 05.11.2025 | PÄRNU VANALINNA PÕHIKOOL | 111 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 21.10.2025 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 24 eurot | MAJANDAMISKULUD Täiskasvanute täienduskoolitus |
| 13.10.2025 | REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM | 331 eurot | MAJANDAMISKULUD Põllumajandus |
| 09.10.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 9 018 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.10.2025 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 80 eurot | MAJANDAMISKULUD Täiskasvanute täienduskoolitus |
| 29.09.2025 | TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ | 195 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised valitsussektori teenused |
| 16.09.2025 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 388 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 28.08.2025 | PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUM | 268 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 27.08.2025 | TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ | 233 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised valitsussektori teenused |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| taluturg.ee | registreeritud | 26.09.2012 | Jah |