GRUUVI GROUP OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, teenus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on mujal liigitamata rajatiste ehitus.
Ettevõtte juhid on Dmitri Igolkin ja Kristel Larin. Omanike hulgas on Kristel Larin, Dmitri Igolkin.
GRUUVI GROUP OÜ teenis 2025 aastal 1,09 miljoni eurose müügitulu juures 379 448 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kristel Larin (38) | |
| Dmitri Igolkin (39) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kristel Larin | 03.09.2023 | 1 500 € | Ainuomand | |
| Dmitri Igolkin | 03.09.2023 | 1 000 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| GRUUVI CNC OÜ | 02.09.2023 | 600 € | Ainuomand | |
| CHARGENET OÜ | 16.11.2023 | 0 € | Ainuomand | |
| SKATEPARK OÜ | 27.02.2026 | 1 € | Ainuomand |
GRUUVI GROUP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taristuehitus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,09 mln | 531 957 | 1,1 mln | 1,1 mln | 953 972 | 333 474 | 184 192 | 61 802 | 34 034 |
| Ärikasum | 379 448 | 91 774 | 109 009 | 84 455 | 304 597 | 52 770 | 73 208 | 23 512 | 14 601 |
| Töötajad | 3 | 1 | 11 | 15 | 10 | 3 | 1 | ||
| Varad | 902 944 | 399 921 | 274 342 | 372 368 | 389 155 | 65 879 | 83 086 | 51 935 | 24 152 |
| Kokku omakapital | 654 721 | 312 943 | 238 368 | 256 575 | 300 403 | 40 665 | 64 624 | 46 865 | 23 352 |
| Ärirentaablus % | 17 | 10 | 8 | 32 | 16 | 40 | 43 | ||
| Tööjõukulud | 168 106 | 33 972 | 312 641 | 372 943 | 190 677 | 48 745 | 4 700 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 2 116 | 1 770 | 1 549 | 1 188 | 1 012 | 293 | |||
| Käibevara | 521 658 | 249 858 | 219 101 | 312 739 | 347 328 | 62 223 | 83 086 | 51 935 | 24 152 |
| Põhivara | 381 286 | 150 063 | 55 241 | 59 629 | 41 827 | 3 656 | |||
| Kohustused | 248 223 | 86 978 | 35 974 | 115 793 | 88 752 | 25 214 | 18 462 | 5 070 | 800 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 373 088 | 88 703 | 108 678 | 83 854 | 303 914 | 52 773 | 73 215 | 23 512 | 14 601 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 42991 | 487 427 | 92 | Jah |
| Arhitektitegevused | 71111 | 37 400 | 7 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 5 700 | 1 | Ei |
| Muu disainerite tegevus | 74141 | 1 430 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.01.2026 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 6 504 eurot | PÕHIVARA Puhkepargid ja -baasid |
| 21.01.2026 | NÕMME LINNAOSA VALITSUS | 35 320 eurot | PÕHIVARA Sport |
| 21.01.2026 | HAABERSTI LINNAOSA VALITSUS | 105 194 eurot | PÕHIVARA Sport |
| 20.11.2025 | NÕMME LINNAOSA VALITSUS | 94 983 eurot | PÕHIVARA Sport |
| 20.11.2025 | VIIMSI VALLAVALITSUS | 14 384 eurot | PÕHIVARA Sport |
| 18.11.2025 | NÕO VALLAVALITSUS | 38 874 eurot | PÕHIVARA Noorsootöö ja noortekeskused |
| 14.10.2025 | NÕO VALLAVALITSUS | 121 322 eurot | PÕHIVARA Noorsootöö ja noortekeskused |
| 12.09.2025 | NÕO VALLAVALITSUS | 45 620 eurot | PÕHIVARA Noorsootöö ja noortekeskused |
| 10.09.2025 | SAUE VALLAVALITSUS | 2 900 eurot | PÕHIVARA Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 29.08.2025 | LÜGANUSE VALLAVALITSUS | 122 740 eurot | PÕHIVARA Puhkepargid ja -baasid |
| 2024 | 2023 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 1090 | 164-166 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| chargenet.ee | registreeritud | 22.11.2023 | Jah |
| gruuvibetoon.ee | registreeritud | 07.07.2022 | Jah |
| gruuvicnc.ee | registreeritud | 19.01.2022 | Jah |
| gruuviramps.ee | registreeritud | 17.04.2018 | Jah |