TEHNOAUDIT OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris haridus ja teadus, põhitegevusala on kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus.
Ettevõtte juhid on Asko Talu ja Silver Tiido. Omanike hulgas on Silver Tiido, Asko Talu, Sergei Grjaznov.
TEHNOAUDIT OÜ teenis 2025 aastal 689 979 eurose müügitulu juures 36 565 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Asko Talu (59) | |
| Silver Tiido (48) | |
| Sergei Grjaznov (43) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Silver Tiido | 03.09.2023 | 3 250 € | Ainuomand | |
| Asko Talu | 03.09.2023 | 1 500 € | Ainuomand | |
| Sergei Grjaznov | 03.09.2023 | 250 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| TEHNOHOOLDUS OÜ | 27.05.2026 | 875 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 689 979 | 511 552 | 563 201 | 494 107 | 355 306 | 306 874 | 330 342 | 268 922 | 172 543 | 73 446 |
| Ärikasum | 36 565 | 19 372 | 42 745 | 40 038 | 13 267 | 9 951 | 23 558 | 2 289 | 2 233 | 4 029 |
| Töötajad | 8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 4 | 3 |
| Varad | 185 817 | 130 580 | 146 864 | 116 760 | 96 365 | 75 694 | 75 439 | 42 385 | 33 243 | 27 677 |
| Kokku omakapital | 72 562 | 66 053 | 76 001 | 60 912 | 45 740 | 34 452 | 35 887 | 12 327 | 10 868 | 8 903 |
| Ärirentaablus % | 4 | 8 | 8 | 4 | 3 | 7 | 1 | 1 | 5 | |
| Tööjõukulud | 323 901 | 226 453 | 222 949 | 205 779 | 186 142 | 180 390 | 195 967 | 160 314 | 102 119 | 40 587 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 351 | 2 314 | 2 136 | 1 932 | 1 873 | 2 034 | 1 997 | 1 590 | 843 | |
| Käibevara | 163 577 | 116 894 | 119 792 | 99 444 | 77 003 | 65 876 | 64 849 | 31 985 | 33 243 | 27 677 |
| Põhivara | 22 240 | 13 686 | 27 072 | 17 316 | 19 362 | 9 818 | 10 590 | 10 400 | 0 | |
| Kohustused | 113 255 | 64 527 | 70 863 | 55 848 | 50 625 | 41 242 | 39 552 | 30 058 | 22 375 | 18 774 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 29 586 | 12 345 | 37 435 | 37 620 | 11 288 | 9 816 | 23 560 | 1 459 | 1 965 | 3 903 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 74991 | 511 552 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 10.02.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 283 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 23.01.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 217 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 09.01.2026 | TALLINNA ERIHOOLEKANDE JA REHABILITATSIOONI KESKUS | 310 eurot | MAJANDAMISKULUD Puuetega inimeste erihoolekandeteenus |
| 21.11.2025 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 239 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 17.11.2025 | TALLINNA KANNIKESE LASTEAED | 781 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 23.10.2025 | TALLINNA HARIDUSAMET | 899 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 21.10.2025 | TALLINNA TONDI KOOL | 241 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 10.10.2025 | TALLINNA ÜLIKOOL | 174 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 12.09.2025 | TALLINNA ÕISMÄE VENE LÜTSEUM | 162 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 11.09.2025 | HARKU VALLAVALITSUS | 342 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 1236 | 1768 | - | 397 |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | 972-973 | 997 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| tehnoaudit.ee | registreeritud | 30.01.2016 | Jah |