JUSSI OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, veondus ja laondus, põhitegevusala on kaubavedu maanteel.
Ettevõtte juht on Väino Talu. Omanik on Väino Talu.
JUSSI OÜ teenis 2025 aastal 165 472 eurose müügitulu juures −115 944 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Väino Talu (61) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Väino Talu | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 165 472 | 116 932 | 294 106 | 268 343 | 268 457 | 285 022 | 264 587 | 158 768 | 158 866 | 147 816 | |
| Ärikasum | −115 944 | 62 529 | 17 522 | 8 221 | 40 315 | 21 491 | 5 704 | 1 272 | −12 121 | 2 060 | |
| Töötajad | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | |
| Varad | 372 197 | 478 478 | 557 821 | 521 090 | 519 520 | 388 889 | 250 246 | 281 754 | 257 292 | 262 180 | |
| Kokku omakapital | 203 834 | 319 781 | 265 934 | 258 980 | 257 973 | 223 471 | 203 439 | 198 655 | 198 648 | 211 831 | |
| Ärirentaablus % | 53 | 6 | 3 | 15 | 8 | 2 | 1 | -8 | 1 | 20 | |
| Tööjõukulud | 60 974 | 53 944 | 0 | 45 538 | 31 161 | 29 830 | 29 200 | 24 168 | 25 934 | 23 411 | |
| Keskmine kuutöötasu | 840 | 0 | 567 | 485 | 464 | 455 | 376 | 538 | 486 | ||
| Käibevara | 96 651 | 162 729 | 82 957 | 88 687 | 78 045 | 126 351 | 63 827 | 71 175 | 77 879 | 85 641 | |
| Põhivara | 275 546 | 315 749 | 474 864 | 432 403 | 441 475 | 262 538 | 186 419 | 210 579 | 179 413 | 176 539 | |
| Kohustused | 168 363 | 158 697 | 291 887 | 262 110 | 261 547 | 165 418 | 46 807 | 83 099 | 58 644 | 50 349 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −115 947 | 53 846 | 6 954 | 1 007 | 34 502 | 20 032 | 4 784 | 8 | −13 183 | 841 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 100 379 | 86 | Jah |
| Maastiku hooldus ja korrashoid | 81301 | 16 553 | 14 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 22.01.2026 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 865 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 11.11.2025 | LUUA METSANDUSKOOL | 1 225 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 22.10.2025 | MULGI VEEVÄRK OÜ | 276 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 20.10.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 248 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 17.09.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 3 064 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 12.08.2025 | MULGI VEEVÄRK OÜ | 611 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 12.08.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 746 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 11.07.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 5 173 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 16.04.2025 | MULGI VEEVÄRK OÜ | 447 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 15.04.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 139 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 2015 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 500 |