T-PUHTAX OÜ on asutatud 1999. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, keemiatööstus, teenus, põhitegevusala on puhastusvahendite hulgimüük.
Ettevõtte juhid on Priit Ollino ja Jaan Ollino. Omanike hulgas on Priit Ollino, Jaan Ollino.
T-PUHTAX OÜ teenis 2025 aastal 2,08 miljoni eurose müügitulu juures 113 209 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jaan Ollino (67) | |
| Priit Ollino (39) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Priit Ollino | 16.10.2026 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Jaan Ollino | 16.10.2026 | 1 278 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| TRENDEX TRADING OÜ | 01.09.2023 | 2 600 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,08 mln | 2 mln | 1,88 mln | 1,64 mln | 1,35 mln | 2,16 mln | 1,16 mln | 1,08 mln | 1,06 mln | 967 358 | |
| Ärikasum | 113 209 | 246 997 | 129 170 | 318 738 | 152 142 | 373 020 | 87 192 | 46 812 | 79 817 | 58 539 | |
| Töötajad | 9 | 9 | 11 | 11 | 10 | 11 | 12 | 11 | 10 | 10 | |
| Varad | 1,35 mln | 1,29 mln | 1,21 mln | 1,17 mln | 854 379 | 797 695 | 501 099 | 470 582 | 466 353 | 431 064 | |
| Kokku omakapital | 1,08 mln | 1,12 mln | 1,03 mln | 932 202 | 705 760 | 720 234 | 433 710 | 406 255 | 390 693 | 349 625 | |
| Ärirentaablus % | 12 | 7 | 19 | 11 | 17 | 8 | 4 | 8 | 6 | 12 | |
| Tööjõukulud | 313 226 | 282 086 | 283 702 | 286 713 | 246 738 | 215 109 | 205 262 | 178 328 | 150 649 | 144 093 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 952 | 1 606 | 1 623 | 1 537 | 1 218 | 1 065 | 1 010 | 938 | 897 | 820 | |
| Käibevara | 817 145 | 780 734 | 737 201 | 603 194 | 649 874 | 597 540 | 357 620 | 331 412 | 316 884 | 274 707 | |
| Põhivara | 531 652 | 509 353 | 468 390 | 562 091 | 204 505 | 200 155 | 143 479 | 139 170 | 149 469 | 156 357 | |
| Kohustused | 265 447 | 170 860 | 178 895 | 233 083 | 148 619 | 77 461 | 67 389 | 64 327 | 75 660 | 81 439 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 98 738 | 278 456 | 128 374 | 300 060 | 149 289 | 370 904 | 86 194 | 46 812 | 79 817 | 58 539 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Puhastusvahendite hulgimüük | 46442 | 1,09 mln | 54 | Jah |
| Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine | 20411 | 890 032 | 44 | Ei |
| Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 47789 | 22 795 | 1 | Ei |
| Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95311 | 1 083 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.01.2026 | VIRU-NIGULA VALLAVALITSUS | 473 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 20.01.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 1 329 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 19.01.2026 | MUSTVEE VALLAVALITSUS | 437 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 12.01.2026 | TALLINNA VANGLA | 1 550 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 09.01.2026 | JÕGEVA HAIGLA SA | 241 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 09.01.2026 | VIRU VANGLA | 3 050 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 08.01.2026 | JÕGEVA VALLAVALITSUS | 197 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 07.01.2026 | TALLINNA VANGLA | 6 001 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 07.01.2026 | KADRIORU PARK | 155 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 06.01.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 1 072 eurot | KÄIBEVARA Ühistranspordi korraldus |
| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keemiatööstuse TOP | 11 | 30 | 10 | 22 | 40 | 14 | 34 | 13 | 39 | 39 | 37 | 21 | 26 | 42 | 24 | 34 | 22 |
| Gaselli TOP | - | 229 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tööstuste koond TOP | - | - | - | - | - | - | - | 246 | - | 413 | - | - | - | - | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| t-puhtax.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |