R.A.S.Ü. INVEST OÜ on asutatud 2001. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, kinnisvara, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Raivo Sündema. Omanik on Raivo Sündema.
R.A.S.Ü. INVEST OÜ teenis 2025 aastal 118 475 eurose müügitulu juures −58 756 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Esitamata on käibemaksudeklaratsioon (KMD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Raivo Sündema (68) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Raivo Sündema | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KOMANDANDI RESIDENTS OÜ | 29.02.2024 | 2 556 € | Ainuomand | |
| LANNERT OÜ | 16.08.2023 | 14 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 118 475 | 530 934 | 20 294 | 16 596 | 67 595 | 10 361 | 376 291 | 347 702 | 112 400 | 179 735 | |
| Ärikasum | −58 756 | 141 746 | −85 251 | −89 180 | 213 422 | −10 760 | −55 205 | −12 068 | −34 012 | −88 107 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | |
| Varad | 3,98 mln | 3,86 mln | 4,12 mln | 3,48 mln | 3,2 mln | 2,96 mln | 2,77 mln | 3,08 mln | 3,07 mln | 2,87 mln | |
| Kokku omakapital | 210 397 | 242 770 | 188 701 | 186 884 | 266 069 | 99 026 | 20 431 | 99 318 | 140 156 | 184 857 | |
| Ärirentaablus % | 27 | -420 | -537 | 316 | -104 | -15 | -3 | -30 | -49 | 19 | |
| Tööjõukulud | 10 292 | 15 203 | 17 996 | 24 413 | 29 272 | 16 056 | 19 914 | 26 626 | 32 072 | 14 900 | |
| Keskmine kuutöötasu | 947 | 560 | 760 | 608 | 500 | 413 | 553 | 499 | 464 | 517 | |
| Käibevara | 2,85 mln | 1,71 mln | 2,28 mln | 2,24 mln | 2 mln | 1,62 mln | 1,72 mln | 1,97 mln | 1,93 mln | 1,71 mln | |
| Põhivara | 1,13 mln | 2,15 mln | 1,84 mln | 1,25 mln | 1,19 mln | 1,34 mln | 1,05 mln | 1,11 mln | 1,14 mln | 1,16 mln | |
| Kohustused | 3,77 mln | 3,62 mln | 3,94 mln | 3,3 mln | 2,93 mln | 2,86 mln | 2,75 mln | 2,98 mln | 2,93 mln | 2,69 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −32 373 | 54 069 | 1 817 | −79 185 | 167 043 | 78 595 | −78 887 | −40 838 | −44 701 | −136 003 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 500 000 | 94 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 30 934 | 6 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast