TEHNOAUTO TÜH on asutatud 1996. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus.
Ettevõtte juhid on Eduards Sumaroks ja Vladislavs Sumaroks.
TEHNOAUTO TÜH teenis 2025 aastal 311 360 eurose müügitulu juures −17 931 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Eduards Sumaroks (53) | |
| Vladislavs Sumaroks (59) | |
| Olga Plotnikova (50) |
TEHNOAUTO TÜH ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mootorsõidukite hooldus ja remont konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 311 360 | 287 245 | 272 832 | 260 226 | 209 556 | 185 271 | 213 971 | 167 050 | 165 284 | 170 499 |
| Ärikasum | −17 931 | −16 327 | −15 149 | −36 740 | −3 351 | −7 631 | 11 422 | 23 718 | 2 420 | −12 907 |
| Töötajad | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 8 | 9 | 9 | 8 |
| Varad | 139 115 | 144 470 | 165 258 | 176 201 | 181 431 | 183 477 | 197 239 | 195 861 | 154 506 | 154 300 |
| Kokku omakapital | 83 066 | 100 992 | 117 314 | 132 454 | 169 189 | 172 531 | 180 378 | 169 218 | 146 012 | 143 180 |
| Ärirentaablus % | -6 | -6 | -6 | -14 | -2 | -4 | 5 | 14 | 1 | -8 |
| Tööjõukulud | 103 686 | 83 770 | 82 538 | 69 600 | 61 550 | 52 936 | 54 095 | 64 714 | 56 016 | 56 125 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 292 | 1 043 | 857 | 722 | 639 | 549 | 421 | 448 | 388 | 437 |
| Käibevara | 84 054 | 74 211 | 79 800 | 75 545 | 65 577 | 96 018 | 91 991 | 70 189 | 83 263 | 91 202 |
| Põhivara | 55 061 | 70 259 | 85 458 | 100 656 | 115 854 | 87 459 | 105 248 | 125 672 | 71 243 | 63 098 |
| Kohustused | 56 049 | 43 478 | 47 944 | 43 747 | 12 242 | 10 946 | 16 861 | 26 643 | 8 494 | 11 120 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −17 926 | −16 322 | −15 140 | −36 734 | −3 342 | −7 847 | 11 160 | 23 206 | 2 832 | −13 534 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus | 33171 | 311 360 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 07.11.2025 | NARVA-JÕESUU LINNAVALITSUS | 726 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 27.10.2025 | NARVA HAIGLA SA | 340 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 03.09.2025 | NARVA HAIGLA SA | 280 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 24.11.2023 | NARVA HAIGLA SA | 800 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 12.06.2023 | NARVA HAIGLA SA | 144 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 18.05.2023 | NARVA HAIGLA SA | 144 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 28.04.2023 | NARVA HAIGLA SA | 144 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 10.04.2023 | NARVA HAIGLA SA | 288 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 11.07.2022 | NARVA NOORTE MEREMEESTE KLUBI | 322 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 05.05.2021 | NARVA-JÕESUU LINNAVALITSUS | 159 eurot | MAJANDAMISKULUD Põllumajandus |