LAVENDEL OÜ on asutatud 1991. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on juuksuriteenindus ja habemeajamine.
Ettevõtte juhid on Anna Netšajeva, Niina Potatosova ja Riita Seepter. Omanike hulgas on Anna Netšajeva, Tiia Kõrv, Aivar Lainväe, Elin Vunder, Niina Potatosova.
LAVENDEL OÜ teenis 2025 aastal 60 012 eurose müügitulu juures 46 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Anna Netšajeva (68) | |
| Niina Potatosova (73) | |
| Riita Seepter (59) | |
| Tiia Kõrv (67) | |
| Tiina Pärtel (59) | |
| Galina Garla (65) | |
| Krissi Kõrv (40) | |
| Aivar Lainväe (56) | |
| Evelina Bayari (46) | |
| Jana Garla (41) | |
| Elin Vunder (44) | |
| Anneli Aas (56) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Anna Netšajeva | 01.09.2023 | 917 € | Ainuomand | |
| Tiia Kõrv | 01.09.2023 | 518 € | Ainuomand | |
| Aivar Lainväe | 01.09.2023 | 329 € | Ühisomand | |
| Elin Vunder | 21.07.2026 | 329 € | Ühisomand | |
| Niina Potatosova | 01.09.2023 | 259 € | Ainuomand | |
| Krissi Kõrv | 01.09.2023 | 259 € | Ühisomand | |
| Tiina Pärtel | 01.09.2023 | 259 € | Ainuomand | |
| Galina Garla | 02.03.2026 | 259 € | Ühisomand | |
| Evelina Bayari | 02.03.2026 | 259 € | Ühisomand | |
| Jana Garla | 02.03.2026 | 259 € | Ühisomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 60 012 | 60 248 | 65 487 | 58 612 | 59 811 | 51 367 | 67 394 | 70 046 | 66 486 | 68 231 | |
| Ärikasum | 46 | 18 | 21 | 17 | 622 | −9 166 | −973 | 4 528 | 433 | 956 | |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 6 | |
| Varad | 10 896 | 15 540 | 14 888 | 10 024 | 11 365 | 9 202 | 20 708 | 20 670 | 15 951 | 15 852 | |
| Kokku omakapital | 4 479 | 4 433 | 4 415 | 4 394 | 4 377 | 3 755 | 12 921 | 13 893 | 9 364 | 8 930 | |
| Ärirentaablus % | 0 | 0 | 0 | 1 | -18 | -1 | 6 | 1 | 1 | 0 | |
| Tööjõukulud | 47 432 | 47 559 | 50 965 | 47 577 | 51 568 | 45 507 | 58 331 | 53 270 | 55 112 | 54 949 | |
| Keskmine kuutöötasu | 987 | 1 058 | 988 | 1 071 | 945 | 727 | 664 | 686 | 570 | 541 | |
| Käibevara | 10 896 | 15 540 | 14 837 | 9 927 | 11 222 | 9 012 | 20 507 | 20 269 | 15 318 | 14 986 | |
| Põhivara | 0 | 0 | 51 | 97 | 143 | 190 | 201 | 401 | 633 | 866 | |
| Kohustused | 6 417 | 11 107 | 10 473 | 5 630 | 6 988 | 5 447 | 7 787 | 6 777 | 6 587 | 6 922 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 46 | 18 | 21 | 17 | 622 | −9 166 | −972 | 4 529 | 434 | 957 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 96211 | 60 248 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast