PVX OÜ on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük.
Ettevõtte juht on Vello Kuura. Omanike hulgas on Vello Kuura, Leino Lume, Reet Laur.
PVX OÜ teenis 2025 aastal 1,21 miljoni eurose müügitulu juures 55 604 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Vello Kuura (67) | |
| Reet Laur (62) | |
| Leino Lume (63) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Vello Kuura | 02.09.2023 | 19 520 € | Ainuomand | |
| Leino Lume | 02.09.2023 | 11 712 € | Ainuomand | |
| Reet Laur | 02.09.2023 | 768 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,21 mln | 1,17 mln | 1,41 mln | 1,72 mln | 1,28 mln | 1,2 mln | 1,17 mln | 1,4 mln | 1,07 mln | 983 474 | |
| Ärikasum | 55 604 | 61 307 | 65 245 | 120 576 | 88 379 | 81 514 | 79 360 | 90 542 | 85 128 | 99 529 | |
| Töötajad | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | |
| Varad | 1,08 mln | 1,05 mln | 1,49 mln | 1,52 mln | 1,48 mln | 1,37 mln | 1,29 mln | 1,31 mln | 1,24 mln | 1,14 mln | |
| Kokku omakapital | 853 563 | 796 183 | 1,35 mln | 1,41 mln | 1,3 mln | 1,23 mln | 1,17 mln | 1,11 mln | 1,02 mln | 1,07 mln | |
| Ärirentaablus % | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 8 | 10 | 11 | |
| Tööjõukulud | 154 277 | 164 219 | 204 790 | 205 307 | 160 602 | 155 714 | 147 275 | 141 200 | 127 452 | 126 221 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 278 | 1 417 | 1 421 | 1 111 | 1 078 | 1 019 | 977 | 882 | 873 | 858 | |
| Käibevara | 935 186 | 899 245 | 1,32 mln | 1,35 mln | 1,29 mln | 1,18 mln | 1,11 mln | 1,14 mln | 1,05 mln | 940 330 | |
| Põhivara | 149 571 | 153 925 | 162 474 | 171 951 | 181 429 | 190 906 | 177 049 | 178 766 | 187 120 | 203 470 | |
| Kohustused | 231 194 | 256 987 | 138 752 | 112 999 | 172 541 | 132 604 | 116 443 | 205 613 | 219 839 | 73 569 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 57 380 | 73 251 | 65 354 | 120 566 | 88 316 | 81 453 | 79 367 | 90 508 | 84 914 | 99 210 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük | 47691 | 1,17 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | SAKU VALLAVALITSUS | 1 312 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 29.01.2026 | EESTI RIIKLIK SÜMFOONIAORKESTER SA | 358 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 27.01.2026 | TALLINNA MUUSIKA- JA BALLETIKOOL | 930 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 21.01.2026 | PÄRNU ÜLEJÕE LASTEAED | 488 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 20.01.2026 | EESTI MUUSIKA- JA TEATRIAKADEEMIA | 251 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 20.01.2026 | ENDLA TEATER SA | 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 19.01.2026 | EESTI RIIKLIK SÜMFOONIAORKESTER SA | 129 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 19.01.2026 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 900 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 19.01.2026 | VANALINNA HARIDUSKOLLEEGIUM | 2 570 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 19.01.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 833 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 2008 | 2004 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 1535 | 505 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| muusik.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| pvxmusic.ee | registreeritud | 31.07.2015 | Jah |