VALERII OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on külalistemajad.
Ettevõtte juhid on Jaanika Kalling, Tarmo Kalling ja Tiiu Kalling. Omanike hulgas on Jaanika Kalling, Tarmo Kalling, Küllike Joosing.
VALERII OÜ teenis 2025 aastal 289 937 eurose müügitulu juures 7 013 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tiiu Kalling (74) | |
| Jaanika Kalling (50) | |
| Tarmo Kalling (39) | |
| Küllike Joosing (52) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jaanika Kalling | 01.09.2023 | 852 € | Ainuomand | |
| Tarmo Kalling | 03.06.2025 | 852 € | Ainuomand | |
| Küllike Joosing | 01.09.2023 | 852 € | Ainuomand |
VALERII OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutus, Majutusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 289 937 | 287 469 | 276 790 | 285 483 | 197 290 | 200 597 | 260 134 | 211 937 | 221 000 | 262 000 | ||
| Ärikasum | 7 013 | 15 584 | −2 152 | 10 218 | 9 183 | 22 322 | 2 073 | 2 402 | 4 000 | 4 000 | ||
| Töötajad | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | ||
| Varad | 47 211 | 74 888 | 57 551 | 70 302 | 77 295 | 63 605 | 52 690 | 63 000 | 65 000 | 71 000 | ||
| Kokku omakapital | 30 384 | 34 496 | 47 827 | 56 870 | 58 536 | 54 118 | 36 773 | 51 390 | 49 000 | 55 000 | ||
| Ärirentaablus % | 5 | -1 | 4 | 5 | 11 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 | ||
| Tööjõukulud | 111 857 | 93 077 | 103 338 | 103 504 | 53 894 | 62 071 | 86 518 | 69 892 | 69 000 | 74 000 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 159 | 1 287 | 1 074 | 671 | 773 | 871 | 859 | 768 | 667 | |||
| Käibevara | 14 845 | 34 951 | 25 526 | 24 913 | 28 745 | 23 859 | 15 244 | 34 429 | 40 000 | 40 000 | ||
| Põhivara | 32 366 | 39 937 | 32 025 | 45 389 | 48 550 | 39 746 | 37 446 | 28 571 | 25 000 | 31 000 | ||
| Kohustused | 16 827 | 40 392 | 9 724 | 13 432 | 18 759 | 9 487 | 15 917 | 11 610 | 16 000 | 16 000 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 8 390 | 17 943 | −2 152 | 11 009 | 9 222 | 21 313 | 2 779 | 2 001 | 0 | 2 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Külalistemajad | 55103 | 287 469 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.01.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 2 053 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 20.01.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 2 916 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muud üldised teenused |
| 24.11.2025 | REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM | 1 799 eurot | MAJANDAMISKULUD Põllumajandus |
| 19.11.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 500 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 11.11.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 1 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 06.11.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 1 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 05.11.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 2 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 04.11.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 400 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 27.10.2025 | REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM | 801 eurot | MAJANDAMISKULUD Põllumajandus |
| 09.10.2025 | REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM | 1 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Põllumajandus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| valerii.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| voorepuhkekeskus.ee | registreeritud | 02.12.2013 | Jah |