STOMER OÜ on asutatud 1996. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, kinnisvara, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juhid on Alla Tenn ja Kuldar Tenn. Omanik on Alla Tenn.
STOMER OÜ teenis 2025 aastal 263 500 eurose müügitulu juures 4 253 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Alla Tenn (62) | |
| Kuldar Tenn (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Alla Tenn | 01.09.2023 | 40 000 € | Ainuomand |
STOMER OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 263 500 | 292 438 | 264 943 | 244 002 | 215 489 | 207 939 | 202 652 | 239 982 | 190 852 | 162 544 | ||
| Ärikasum | 4 253 | 33 646 | 29 548 | 31 011 | 16 184 | 20 613 | −2 169 | 60 327 | 32 174 | 11 464 | ||
| Töötajad | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | ||
| Varad | 216 361 | 215 715 | 215 580 | 185 156 | 153 169 | 136 459 | 115 739 | 158 546 | 101 651 | 128 574 | ||
| Kokku omakapital | 196 797 | 192 491 | 196 339 | 166 789 | 135 776 | 119 591 | 100 416 | 144 887 | 84 559 | 114 884 | ||
| Ärirentaablus % | 12 | 11 | 13 | 8 | 10 | -1 | 25 | 17 | 7 | 9 | ||
| Tööjõukulud | 181 053 | 181 952 | 165 356 | 148 285 | 137 656 | 121 586 | 123 155 | 119 719 | 110 333 | 100 295 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 2 833 | 2 575 | 1 515 | 1 534 | 1 491 | 1 145 | 1 041 | 971 | 945 | |||
| Käibevara | 148 173 | 142 086 | 134 787 | 123 182 | 92 252 | 74 183 | 59 804 | 110 844 | 53 307 | 80 673 | ||
| Põhivara | 68 188 | 73 629 | 80 793 | 61 974 | 60 917 | 62 276 | 55 935 | 47 702 | 48 344 | 47 901 | ||
| Kohustused | 19 564 | 23 224 | 19 241 | 18 367 | 17 393 | 16 868 | 15 323 | 13 659 | 17 092 | 13 690 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 4 306 | 33 652 | 29 550 | 31 013 | 16 185 | 20 619 | −2 165 | 60 328 | 32 175 | 11 465 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 269 031 | 92 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 23 407 | 8 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 453 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 278 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 423 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 16.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 951 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 12.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 857 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 650 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 02.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 010 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.11.2025 | TERVISEKASSA | 773 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.11.2025 | TERVISEKASSA | 811 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 14.11.2025 | TERVISEKASSA | 955 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2009 | 2008 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 2127 | 1338 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| stomer.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |