ARKE LIHATÖÖSTUS AS on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris toiduainetööstus, hotellid, restoranid, catering, kaubandus, põhitegevusala on liha- ja linnulihatoodete tootmine.
Ettevõtte juhid on Andres Trumm ja Aron Trumm. Omanike hulgas on Andres Trumm, Mare Kurm, Aron Trumm.
ARKE LIHATÖÖSTUS AS teenis 2025 aastal 15,21 miljoni eurose müügitulu juures 398 987 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Andres Trumm (70) | |
| Aron Trumm (45) | |
| Mare Kurm (72) | |
| Kaido Kurm (43) | |
| Anne Trumm (70) | |
| Anu Harak (70) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Andres Trumm | 16.08.2023 | 10 400 € | Ainuomand | |
| Mare Kurm | 16.08.2023 | 10 400 € | Ainuomand | |
| Aron Trumm | 16.08.2023 | 5 200 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| ROHEVESKI OÜ | 23.09.2025 | 7 949 € | Ainuomand | |
| ARKE FARMID OÜ | 23.01.2025 | 19 000 € | Ainuomand |
ARKE LIHATÖÖSTUS AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Lihatööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15,21 mln | 15,03 mln | 13,65 mln | 12,27 mln | 10,96 mln | 10,86 mln | 11,88 mln | 11,73 mln | 11,33 mln | 10,64 mln | |
| Ärikasum | 398 987 | 49 317 | 46 480 | 178 325 | 485 692 | 691 742 | 353 521 | 2,04 mln | 403 731 | 721 420 | |
| Töötajad | 108 | 105 | 106 | 110 | 112 | 106 | 110 | 109 | 105 | 106 | |
| Varad | 9,73 mln | 9,27 mln | 9,57 mln | 8,67 mln | 8,78 mln | 8,77 mln | 7,78 mln | 7,7 mln | 7,81 mln | 8,12 mln | |
| Kokku omakapital | 7,16 mln | 6,79 mln | 6,91 mln | 6,89 mln | 7,09 mln | 6,98 mln | 6,3 mln | 6,26 mln | 4,23 mln | 4,47 mln | |
| Ärirentaablus % | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | 3 | 17 | 4 | 7 | 8 | |
| Tööjõukulud | 2,72 mln | 2,48 mln | 2,35 mln | 2,24 mln | 2,22 mln | 2,12 mln | 2,13 mln | 2,04 mln | 1,9 mln | 1,87 mln | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 472 | 1 382 | 1 270 | 1 235 | 1 247 | 1 209 | 1 166 | 1 129 | 1 101 | 1 056 | |
| Käibevara | 2,93 mln | 2,88 mln | 3,05 mln | 3,09 mln | 3,44 mln | 3,24 mln | 2,29 mln | 3,17 mln | 2,86 mln | 2,86 mln | |
| Põhivara | 6,8 mln | 6,38 mln | 6,52 mln | 5,58 mln | 5,34 mln | 5,53 mln | 5,48 mln | 4,53 mln | 4,95 mln | 5,25 mln | |
| Kohustused | 2,57 mln | 2,48 mln | 2,66 mln | 1,78 mln | 1,69 mln | 1,78 mln | 1,48 mln | 1,44 mln | 3,58 mln | 3,64 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 371 193 | 22 468 | 23 100 | 171 627 | 477 944 | 685 798 | 349 689 | 2,03 mln | 385 785 | 696 992 | |
| Dividendid | 0 | 129 032 | 0 | 312 833 | 300 000 | 0 | 250 000 | 0 | 500 000 | 250 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Liha- ja linnulihatoodete tootmine | 10131 | 13,5 mln | 96 | Jah |
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 312 901 | 2 | Ei |
| Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 10111 | 214 150 | 2 | Ei |
| Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 10711 | 24 924 | 0 | Ei |
| Kuivikute, küpsiste, pika realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 10721 | 24 580 | 0 | Ei |
| Liha ja lihatoodete jaemüük | 47221 | 14 680 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 653 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 30.01.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 297 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 30.01.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 213 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 28.01.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 454 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 27.01.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 233 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 27.01.2026 | KANEPI VALLAVALITSUS | 39 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 27.01.2026 | KANEPI VALLAVALITSUS | 234 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 26.01.2026 | METSAKOHVIK OÜ | 215 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 26.01.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 159 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 23.01.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 826 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekspordi TOP | 275 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Põlvamaa TOP | 78 | 78 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 810 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tööstuste koond TOP | 721 | 800 | - | - | - | - | 30 | - | - | 148 | 100 | 134 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Toiduainetööstuse TOP | 107 | 95 | 58 | 49 | 34 | 44 | 4 | 61 | 21-23 | 13 | 15 | 14 | 14 | 19 | 36 | 15 | 12 | 20 | 39 | 68 | 44 | 41 | 17 | 27 | 74 | 18 |
| Võrumaa TOP | - | - | 77 | 57 | 19 | 44 | 3 | 37 | 18 | 11 | 7 | 13 | 12 | 10 | 29 | 3 | 5 | 4 | 22 | 47 | 27 | 26 | 7 | - | - | - |
| Toidutootjate TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | 21-23 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| arke.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| hommikueine.ee | registreeritud | 03.10.2016 | Jah |
| karni.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| rohumaaveis.ee | registreeritud | 03.10.2016 | Jah |
| vaimelamaitsed.ee | registreeritud | 13.11.2021 | Jah |