VÄIKE VANKER OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kirjastamine, põhitegevusala on raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine.
Ettevõtte juht on Annaliis Täheväli. Omanik on Annaliis Täheväli.
VÄIKE VANKER OÜ teenis 2025 aastal 59 850 eurose müügitulu juures −6 589 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Annaliis Täheväli (26) | |
| Tiit Kõnnussaar (58) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Annaliis Täheväli | 29.07.2026 | 2 556 € | Ainuomand |
VÄIKE VANKER OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kirjastused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 59 850 | 58 009 | 99 255 | 153 988 | 113 959 | 59 051 | 25 985 | 39 337 | 38 048 | 35 724 |
| Ärikasum | −6 589 | −30 835 | 2 773 | 21 628 | 28 772 | 17 226 | ||||
| Töötajad | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Varad | 62 258 | 47 616 | 64 648 | 80 996 | 66 537 | 48 217 | ||||
| Kokku omakapital | −11 894 | −5 303 | 20 001 | 28 629 | 36 068 | 21 482 | ||||
| Ärirentaablus % | -53 | 3 | 14 | 25 | 29 | |||||
| Tööjõukulud | 35 592 | 46 703 | 43 059 | 35 830 | 25 958 | 16 702 | ||||
| Keskmine kuutöötasu | 1 454 | 1 341 | 1 116 | 808 | 1 040 | |||||
| Käibevara | 62 258 | 47 616 | 64 648 | 80 996 | 66 537 | 48 217 | ||||
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | |||||||
| Kohustused | 74 152 | 52 919 | 44 647 | 52 367 | 30 469 | 26 735 | ||||
| Kasum enne tulumaksustamist | −6 589 | −25 289 | 7 528 | 22 351 | 28 462 | 17 154 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | 58111 | 58 009 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | SOTSIAALKINDLUSTUSAMET | 3 075 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 10.11.2025 | VIRU VANGLA | 1 400 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 31.10.2025 | INTEGRATSIOONI SA | 1 347 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu vaba aeg, kultuur, religioon, sh haldus |
| 06.02.2025 | TALLINNA POLÜTEHNIKUM | 1 464 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 04.02.2025 | TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOL | 1 308 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 08.01.2025 | HIIUMAA ARENDUSKESKUS SA | 570 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 19.12.2024 | SOTSIAALKINDLUSTUSAMET | 1 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalsete riskirühmade kaitse |
| 26.11.2024 | SOTSIAALKINDLUSTUSAMET | 2 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalsete riskirühmade kaitse |
| 12.11.2024 | ELVA VALLAVALITSUS | 181 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 13.08.2024 | TARTU PEREKESKUS | 201 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 2023 | 2005 | |
|---|---|---|
| Kirjastuste TOP | 10 | - |
| Gaselli TOP | - | 251 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| print.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |