DREAM STAY OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, kinnisvara, põhitegevusala on külaliskorterid.
Ettevõtte juht on Kristjan Lang. Omanik on Kristjan Lang.
DREAM STAY OÜ teenis 2025 aastal 1,99 miljoni eurose müügitulu juures 122 697 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 8 517 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kristjan Lang (41) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kristjan Lang | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,99 mln | 1,63 mln | 1,39 mln | 1,27 mln | 747 352 | 475 665 | 598 454 | 247 403 | 0 | |
| Ärikasum | 122 697 | 21 826 | −97 851 | 11 818 | 17 132 | 4 565 | 7 574 | 18 249 | 0 | |
| Töötajad | 14 | 12 | 12 | 8 | 6 | 4 | 6 | 1 | 0 | |
| Varad | 528 425 | 310 720 | 231 080 | 336 541 | 177 949 | 207 395 | 202 528 | 68 599 | 4 141 | 4 141 |
| Kokku omakapital | 52 232 | −59 417 | −69 329 | 38 504 | 51 465 | 36 713 | 13 839 | 22 095 | 4 141 | 4 141 |
| Ärirentaablus % | 1 | -7 | 1 | 2 | 1 | 1 | 7 | |||
| Tööjõukulud | 323 932 | 268 574 | 281 239 | 179 998 | 85 045 | 65 015 | 102 372 | 3 904 | 0 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 394 | 1 460 | 1 401 | 883 | 1 012 | 1 063 | 243 | |||
| Käibevara | 133 795 | 94 689 | 112 667 | 189 664 | 125 380 | 15 121 | 26 032 | 53 223 | 4 141 | 4 141 |
| Põhivara | 394 630 | 216 031 | 118 413 | 146 877 | 52 569 | 192 274 | 176 496 | 15 376 | 0 | |
| Kohustused | 476 193 | 370 137 | 300 409 | 298 037 | 126 484 | 170 682 | 188 689 | 46 504 | 0 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 111 649 | 9 912 | −103 133 | 9 539 | 14 752 | 22 874 | 9 244 | 17 954 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Külaliskorterid | 55204 | 1,4 mln | 92 | Jah |
| Hoonete üldpuhastus | 81211 | 125 100 | 8 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 55 € | 55 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 2 493 € | 2 493 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 126 € | 126 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 5 843 € | 5 843 € | 0 € |
| Kokku | 8 517 € | 8 517 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.06.2021 | ETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SA | 7 500 eurot | MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| dreamstay.ee | registreeritud | 13.02.2018 | Jah |
| rataskaevuapartments.ee | registreeritud | 10.05.2021 | Jah |
| tallinn-apartments.ee | registreeritud | 23.05.2018 | Jah |