LUMEN ERAKLIINIK OÜ on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juht on Merike Immato. Omanik on Merike Immato.
LUMEN ERAKLIINIK OÜ teenis 2025 aastal 1,26 miljoni eurose müügitulu juures 41 781 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Merike Immato (65) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Merike Immato | 01.09.2023 | 6 097 € | Ainuomand |
LUMEN ERAKLIINIK OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,26 mln | 1,16 mln | 1,03 mln | 809 811 | 795 193 | 690 710 | 686 642 | 666 330 | 566 035 | 532 833 | |||
| Ärikasum | 41 781 | 42 886 | 18 298 | 9 316 | 36 063 | 29 889 | 21 211 | 21 240 | 56 110 | 67 056 | |||
| Töötajad | 10 | 10 | 11 | 10 | 10 | 13 | 9 | 10 | 10 | 10 | |||
| Varad | 485 111 | 517 901 | 506 273 | 534 140 | 568 260 | 581 441 | 539 489 | 589 877 | 440 457 | 307 972 | |||
| Kokku omakapital | 361 826 | 352 455 | 315 791 | 325 191 | 315 566 | 286 565 | 264 464 | 253 537 | 243 047 | 190 519 | |||
| Ärirentaablus % | 4 | 2 | 1 | 5 | 4 | 3 | 3 | 10 | 13 | 11 | |||
| Tööjõukulud | 653 049 | 598 355 | 552 895 | 424 998 | 395 347 | 344 971 | 334 278 | 271 979 | 224 056 | 181 791 | |||
| Keskmine kuutöötasu | 3 727 | 3 130 | 2 647 | 2 462 | 1 653 | 2 313 | 1 694 | 1 395 | 1 132 | 1 118 | |||
| Käibevara | 160 361 | 169 300 | 186 132 | 222 456 | 223 338 | 170 266 | 120 046 | 108 796 | 92 535 | 119 798 | |||
| Põhivara | 324 750 | 348 601 | 320 141 | 311 684 | 344 922 | 411 175 | 419 443 | 481 081 | 347 922 | 188 174 | |||
| Kohustused | 123 285 | 165 446 | 190 482 | 208 949 | 252 694 | 294 876 | 275 025 | 336 340 | 197 410 | 117 453 | |||
| Kasum enne tulumaksustamist | 40 140 | 36 664 | 9 350 | 2 972 | 29 001 | 22 101 | 10 927 | 10 490 | 52 528 | 61 838 | |||
| Dividendid | 0 | 7 000 | 12 000 | 2 600 | 18 700 | 11 500 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 1,16 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 957 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 29.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 974 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.01.2026 | TERVISEKASSA | 490 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.01.2026 | TERVISEKASSA | 3 185 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 4 857 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 22.01.2026 | TERVISEKASSA | 368 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.01.2026 | TERVISEKASSA | 431 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 838 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 259 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 16.01.2026 | TERVISEKASSA | 3 001 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2025 | 2024 | 2022 | 2018 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Perefirmade TOP | 45 | 93 | - | - | - | - |
| Hambaravi TOP | 55 | 68 | - | - | - | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | 415 | - | 1272-1275 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | 783 | 545 | 576 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| lumen.ee | registreeritud | 08.12.2010 | Jah |
| lumenerakliinik.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |