ART KONVERENTSITEHNIKA OÜ on asutatud 1995. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on konverentside ja messide korraldamine.
Ettevõtte juhid on Ain Rebas, Rein Jõesaar ja Tarmo Värnik. Omanike hulgas on Ain Rebas, Rein Jõesaar, Tarmo Värnik, Kauri Jõesaar, Kristel Jõesaar.
ART KONVERENTSITEHNIKA OÜ teenis 2025 aastal 587 175 eurose müügitulu juures 19 514 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ain Rebas (63) | |
| Rein Jõesaar (64) | |
| Tarmo Värnik (64) | |
| Kauri Jõesaar (40) | |
| Kristel Jõesaar (38) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ain Rebas | 01.09.2023 | 2 176 € | Ainuomand | |
| Rein Jõesaar | 23.04.2026 | 2 176 € | Ühisomand | |
| Tarmo Värnik | 01.09.2023 | 2 176 € | Ainuomand | |
| Kauri Jõesaar | 23.04.2026 | 2 176 € | Ühisomand | |
| Kristel Jõesaar | 23.04.2026 | 2 176 € | Ühisomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 587 175 | 538 767 | 538 204 | 527 138 | 284 774 | 242 763 | 456 735 | 481 487 | 998 011 | 389 858 | |
| Ärikasum | 19 514 | 37 394 | 9 925 | 94 735 | 978 | −125 945 | 48 979 | −46 308 | 299 780 | 6 748 | |
| Töötajad | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 | |
| Varad | 298 734 | 340 957 | 308 936 | 310 505 | 210 944 | 209 135 | 349 423 | 313 247 | 586 336 | 219 816 | |
| Kokku omakapital | 252 148 | 289 928 | 252 526 | 257 597 | 163 493 | 162 509 | 298 127 | 249 191 | 327 113 | 158 824 | |
| Ärirentaablus % | 7 | 2 | 18 | 0 | -52 | 11 | -10 | 30 | 2 | 7 | |
| Tööjõukulud | 169 626 | 166 573 | 160 560 | 169 103 | 131 468 | 107 868 | 142 591 | 123 816 | 142 702 | 124 421 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 075 | 2 000 | 1 755 | 1 638 | 1 344 | 1 480 | 1 285 | 1 481 | 1 107 | 1 100 | |
| Käibevara | 286 700 | 327 458 | 295 303 | 305 037 | 201 842 | 185 758 | 309 197 | 255 201 | 500 611 | 166 769 | |
| Põhivara | 12 034 | 13 499 | 13 633 | 5 468 | 9 102 | 23 377 | 40 226 | 58 046 | 85 725 | 53 047 | |
| Kohustused | 46 586 | 51 029 | 56 410 | 52 908 | 47 451 | 46 626 | 51 296 | 64 056 | 259 223 | 60 992 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 520 | 37 402 | 9 930 | 94 740 | 985 | −125 941 | 48 936 | −47 922 | 299 539 | 6 285 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Konverentside ja messide korraldamine | 82301 | 538 767 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 19.01.2026 | KAITSEMINISTEERIUM | 496 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 09.01.2026 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 7 580 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 05.01.2026 | HAAPSALU NEUROLOOGILINE REHABILITATSIOONIKESKUS SA | 334 eurot | MAJANDAMISKULUD Hooldus- ja taastusravihaiglate teenused |
| 25.11.2025 | EESTI TEADUSTE AKADEEMIA | 321 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 19.11.2025 | TEATER VANEMUINE SA | 564 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 19.11.2025 | EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU | 1 285 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 13.11.2025 | TRANSPORDIAMET | 4 437 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 13.11.2025 | RIIGIKOGU KANTSELEI | 128 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 11.11.2025 | EESTI RAHVA MUUSEUM | 1 401 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 29.10.2025 | KAITSEMINISTEERIUM | 977 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 2025 | 2008 | 2005 | |
|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 885 | 1136 | 312 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| artko.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |