AMMENDE HOTELL OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, meelelahutus ja vabaaeg, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juht on Tauno Tats. Omanik on KV3 OÜ.
AMMENDE HOTELL OÜ teenis 2025 aastal 1,34 miljoni eurose müügitulu juures −61 813 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tauno Tats (54) | |
| Ahti Heinla (54) | |
| Annika Tallinn (52) | |
| Jaan Tallinn (54) | |
| Priit Kasesalu (54) | |
| Adelia Annus (17) | |
| Emilia Annus (19) | |
| Georg Annus (9) | |
| Jekaterina Annus (44) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KV3 OÜ | 02.04.2026 | 3 000 € | Ainuomand |
AMMENDE HOTELL OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutusasutused, Toitlustusasutused, Toitlustus, Majutus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,34 mln | 1,48 mln | 1,37 mln | 1,29 mln | 956 120 | 633 899 | 881 545 | 917 798 | 866 227 | 862 489 | ||
| Ärikasum | −61 813 | −55 711 | −49 188 | −59 878 | 5 885 | −160 613 | −81 076 | −39 114 | −66 062 | −212 055 | ||
| Töötajad | 27 | 33 | 44 | 45 | 34 | 25 | 28 | 30 | 30 | 34 | ||
| Varad | 179 024 | 209 646 | 233 442 | 193 575 | 274 581 | 104 293 | 121 931 | 199 555 | 165 935 | 86 525 | ||
| Kokku omakapital | 21 490 | −163 269 | −105 316 | −54 342 | 7 500 | −44 639 | −38 033 | 43 035 | 82 139 | −24 393 | ||
| Ärirentaablus % | -4 | -4 | -5 | 1 | -25 | -9 | -4 | -8 | -25 | -18 | ||
| Tööjõukulud | 734 089 | 752 671 | 752 276 | 702 653 | 585 306 | 482 308 | 522 683 | 494 292 | 477 983 | 545 947 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 421 | 1 065 | 973 | 1 072 | 1 202 | 1 163 | 1 026 | 992 | 1 000 | 1 197 | ||
| Käibevara | 179 024 | 209 646 | 233 442 | 193 575 | 274 581 | 104 081 | 121 182 | 197 242 | 159 782 | 68 456 | ||
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 212 | 749 | 2 313 | 6 153 | 18 069 | 43 431 | 55 265 | ||
| Kohustused | 157 534 | 372 915 | 338 758 | 247 917 | 267 081 | 148 932 | 159 964 | 156 520 | 83 796 | 110 918 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −63 907 | −57 954 | −50 974 | −61 841 | 4 139 | −161 600 | −81 068 | −39 105 | −66 058 | −212 052 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 772 140 | 52 | Jah |
| Hotellid | 55101 | 592 236 | 40 | Ei |
| Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 93291 | 111 727 | 8 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.11.2025 | PÄRNU HAIGLA SA | 312 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 14.11.2025 | PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUM | 115 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 13.11.2025 | PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUM | 488 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 13.11.2025 | PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUM | 650 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 11.11.2025 | PÄRNUMAA ARENDUSKESKUS SA | 3 285 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 10.11.2025 | PÄRNU HARIDUSKESKUS | 140 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 31.10.2025 | PÄRNUMAA ARENDUSKESKUS SA | 3 976 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 30.10.2025 | PÄRNU VANALINNA PÕHIKOOL | 1 900 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 27.10.2025 | PÄRNUMAA ARENDUSKESKUS SA | 3 570 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 22.10.2025 | PÄRNU HARIDUSKESKUS | 223 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 2019 | 2018 | |
|---|---|---|
| Majutusettevõtete TOP | 68 | - |
| Toitlustusfirmade TOP | - | 83 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| ammende.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |