RENTESTER OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, kaubandus, põhitegevusala on mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük.
Ettevõtte juht on Lauri Tamm. Omanik on Lauri Tamm.
RENTESTER OÜ teenis 2025 aastal 107 658 eurose müügitulu juures 11 277 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Lauri Tamm (41) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Lauri Tamm | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
RENTESTER OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Metsavarumine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 107 658 | 125 701 | 118 565 | 97 374 | 76 215 | 77 275 | 77 664 | 63 440 | 18 913 | 23 519 |
| Ärikasum | 11 277 | 15 361 | 8 233 | −7 562 | 12 717 | 32 600 | 27 553 | 22 496 | −10 248 | |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 |
| Varad | 150 531 | 161 488 | 123 039 | 121 530 | 145 878 | 134 226 | 109 120 | 60 871 | 22 659 | |
| Kokku omakapital | 115 974 | 107 237 | 93 645 | 86 837 | 115 622 | 103 500 | 51 367 | 24 687 | 2 500 | |
| Ärirentaablus % | 12 | 7 | -8 | 17 | 42 | 35 | 35 | -54 | ||
| Tööjõukulud | 48 390 | 49 317 | 45 705 | 40 811 | 24 487 | 22 746 | 21 429 | 18 700 | 12 602 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 024 | 949 | 847 | 763 | 708 | 667 | 388 | 392 | ||
| Käibevara | 114 658 | 116 322 | 104 763 | 99 255 | 114 231 | 113 106 | 86 962 | 45 027 | 10 798 | |
| Põhivara | 35 873 | 45 166 | 18 276 | 22 275 | 31 647 | 21 120 | 22 158 | 15 844 | 11 861 | |
| Kohustused | 34 557 | 54 251 | 29 394 | 34 693 | 30 256 | 30 726 | 57 753 | 36 184 | 20 159 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8 737 | 13 593 | 6 807 | −8 785 | 12 123 | 32 132 | 26 680 | 22 187 | −10 699 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 47821 | 87 781 | 70 | Jah |
| Metsamajandust abistavad tegevused | 02401 | 37 920 | 30 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.01.2026 | VINNI VALLAVALITSUS | 114 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 20.01.2026 | VINNI VALLAVALITSUS | 127 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 12.08.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 589 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 01.07.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 500 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 01.07.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 27.06.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 160 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 21.02.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 137 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 06.12.2024 | VINNI VALLAVALITSUS | 266 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 02.12.2024 | VINNI VALLAVALITSUS | 123 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 18.11.2024 | VINNI VALLAVALITSUS | 715 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |