MARENGEL OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on külalistemajad.
Ettevõtte juhid on Angelika Toom ja Marek Toom. Omanike hulgas on Angelika Toom, Marek Toom.
MARENGEL OÜ teenis 2025 aastal 154 979 eurose müügitulu juures −2 214 eurot ärikahjumit.
Seisuga 06.11.2026 on ettevõttel 135 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Marek Toom (58) | |
| Angelika Toom (53) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Angelika Toom | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Marek Toom | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
MARENGEL OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 154 979 | 144 191 | 131 651 | 135 575 | 82 518 | 78 654 | 94 853 | 97 002 | 76 296 | 78 061 | |
| Ärikasum | −2 214 | 2 400 | 816 | 549 | 2 681 | 5 777 | 7 196 | 14 243 | −2 310 | 7 012 | |
| Töötajad | 5 | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | |
| Varad | 116 440 | 107 835 | 104 726 | 100 403 | 78 685 | 66 511 | 52 493 | 42 544 | 32 907 | 35 363 | |
| Kokku omakapital | 55 129 | 57 632 | 55 674 | 55 432 | 55 175 | 52 494 | 46 717 | 39 521 | 25 278 | 27 588 | |
| Ärirentaablus % | 2 | 1 | 0 | 3 | 7 | 8 | 15 | -3 | 9 | -19 | |
| Tööjõukulud | 54 219 | 42 125 | 36 276 | 33 993 | 21 968 | 18 840 | 19 589 | 17 092 | 16 642 | 15 063 | |
| Keskmine kuutöötasu | 656 | 1 130 | 706 | 456 | 391 | 407 | 532 | 518 | 469 | 437 | |
| Käibevara | 16 213 | 10 224 | 11 900 | 8 676 | 19 133 | 8 188 | 8 111 | 12 117 | 11 162 | 12 845 | |
| Põhivara | 100 227 | 97 611 | 92 826 | 91 727 | 59 552 | 58 323 | 44 382 | 30 427 | 21 745 | 22 518 | |
| Kohustused | 61 311 | 50 203 | 49 052 | 44 971 | 23 510 | 14 017 | 5 776 | 3 023 | 7 629 | 7 775 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2 503 | 1 958 | 242 | 257 | 2 681 | 5 777 | 7 196 | 14 243 | −2 310 | 7 012 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Külalistemajad | 55103 | 74 515 | 52 | Jah |
| Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 56221 | 69 676 | 48 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 135 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 135 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 01.07.2025 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 535 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 20.06.2025 | KUUSALU VALLAVALITSUS | 209 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 09.12.2024 | VILJANDI HAIGLA SA | 780 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 15.11.2024 | TAPA VALLAVALITSUS | 594 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 17.09.2024 | EESTI TÖÖTUKASSA | 336 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.08.2024 | EESTI TÖÖTUKASSA | 281 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.07.2024 | EESTI TÖÖTUKASSA | 281 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.06.2024 | EESTI TÖÖTUKASSA | 281 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.05.2024 | TAPA VALLAVALITSUS | 220 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 14.05.2024 | EESTI TÖÖTUKASSA | 281 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| pinskamajutus.ee | registreeritud | 05.12.2016 | Jah |