MATEK AS on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tootmine, põhitegevusala on muude puittoodete ning korgist, õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine.
Ettevõtte juht on Sven Mats. Omanik on MATEK INVEST OÜ.
MATEK AS teenis 2025 aastal 7,20 miljoni eurose müügitulu juures −121 726 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 83 811 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Sven Mats (51) | |
| Egon Mats (72) | |
| Karl-Martin Rammo (37) | |
| Raul Raudsepp (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| MATEK INVEST OÜ | 21.12.2023 | 960 000 € | Ainuomand |
MATEK AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitus ja arendus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7,2 mln | 7,92 mln | 22,05 mln | 32,29 mln | 16,95 mln | 8,07 mln | 5,16 mln | 8,29 mln | 8,7 mln | 6 mln | ||
| Ärikasum | −121 726 | −595 777 | 633 174 | 524 672 | 1,05 mln | 268 881 | −968 259 | −350 805 | 622 580 | 193 159 | ||
| Töötajad | 76 | 93 | 115 | 120 | 102 | 91 | 87 | 90 | 89 | 93 | ||
| Varad | 11,54 mln | 11,67 mln | 16,14 mln | 12,56 mln | 8,65 mln | 4,83 mln | 3,6 mln | 4,69 mln | 4,91 mln | 4,07 mln | ||
| Kokku omakapital | 1,74 mln | 2,42 mln | 3,69 mln | 3,45 mln | 2,92 mln | 1,87 mln | 1,61 mln | 2,58 mln | 3,18 mln | 2,56 mln | ||
| Ärirentaablus % | -8 | 3 | 2 | 6 | 3 | -19 | -4 | 7 | 3 | 6 | ||
| Tööjõukulud | 2,47 mln | 2,71 mln | 3,28 mln | 2,39 mln | 2,25 mln | 2,01 mln | 1,73 mln | 1,98 mln | 1,88 mln | 1,69 mln | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 814 | 1 774 | 1 242 | 1 377 | 1 372 | 1 236 | 1 373 | 1 317 | 1 129 | 997 | ||
| Käibevara | 3,08 mln | 11,23 mln | 13,4 mln | 11,91 mln | 7,63 mln | 4 mln | 2,69 mln | 3,78 mln | 4,34 mln | 3,7 mln | ||
| Põhivara | 8,46 mln | 438 931 | 2,74 mln | 651 578 | 1,02 mln | 830 164 | 908 015 | 910 083 | 564 726 | 367 688 | ||
| Kohustused | 9,8 mln | 9,25 mln | 12,45 mln | 9,11 mln | 5,72 mln | 2,96 mln | 1,99 mln | 2,11 mln | 1,73 mln | 1,5 mln | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −680 504 | −1,27 mln | 247 060 | 523 316 | 1,05 mln | 264 520 | −976 950 | −350 184 | 621 309 | 191 444 | ||
| Dividendid | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muude puittoodete ning korgist, õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine | 1628 | 7,92 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Kinnipeetud tulumaks | 25 767 € | 25 767 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 53 183 € | 53 183 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 2 591 € | 2 591 € | 0 € |
| Intress | 1 625 € | 1 625 € | 0 € |
| Erijuhtude tulumaks | 645 € | 645 € | 0 € |
| Kokku | 83 811 € | 83 811 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 07.02.2025 | HARKU VALLAVALITSUS | 669 691 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 05.02.2025 | HARKU VALLAVALITSUS | 702 847 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 01.03.2024 | HARKU VALLAVALITSUS | 84 119 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 28.09.2023 | HARKU VALLAVALITSUS | 477 693 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 17.08.2023 | HARKU VALLAVALITSUS | 767 278 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 25.07.2023 | HARKU VALLAVALITSUS | 255 680 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 16.06.2023 | HARKU VALLAVALITSUS | 113 094 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 23.05.2023 | HARKU VALLAVALITSUS | 150 867 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 14.03.2023 | HARKU VALLAVALITSUS | 41 200 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 21.02.2023 | HARKU VALLAVALITSUS | 24 240 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pärnumaa TOP | 186 | 96 | 69 | 21-22 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tööstuste koond TOP | 1297 | 821 | - | - | - | 598 | - | - | 14 | 146 | 140 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ehitusmaterjalitootjate TOP | 162 | 80 | 63-64 | 28 | 45 | 87 | 19 | 101 | - | - | 27 | 85 | 77 | 9 | 57 | 38 | 50 | 14 | 64 | 4 | 17 | - | 26 |
| Ekspordi TOP | - | 294 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Puidutööstuse TOP | - | - | - | 44 | 37 | 95 | 11 | 66-67 | 5 | 31 | 31 | 80 | 82 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | - | - | - | 364 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 377 | 157 | 387 | 90 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 290 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| matek.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |