OPTIMUS SYSTEMS AS on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on signalisatsioonisüsteemide paigaldamine.
Ettevõtte juhid on Rein Mee ja Tauno Arpo. Omanike hulgas on Martin Mee, Mati Valdaru.
OPTIMUS SYSTEMS AS teenis 2025 aastal 18,65 miljoni eurose müügitulu juures 146 568 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 89 391 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rein Mee (64) | |
| Tauno Arpo (49) | |
| Kristjan Mee (37) | |
| Mati Valdaru (65) | |
| Uno Schwede (65) | |
| Martin Mee (34) | |
| Dana Mihelson (58) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Martin Mee | 30.06.2025 | 162 000 € | Ainuomand | |
| Mati Valdaru | 16.08.2023 | 138 000 € | Ainuomand |
OPTIMUS SYSTEMS AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehituspaigaldus, Elektriinstallatsioonid konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18,65 mln | 17,58 mln | 13,79 mln | 7,24 mln | 5,87 mln | 6,79 mln | 4,88 mln | 9,61 mln | 6,53 mln | 4,2 mln | ||
| Ärikasum | 146 568 | 511 685 | 366 113 | 20 084 | −764 755 | 567 888 | 103 168 | 205 814 | 303 602 | 75 885 | ||
| Töötajad | 80 | 69 | 63 | 45 | 39 | 38 | 40 | 40 | 37 | 31 | ||
| Varad | 4,07 mln | 5,32 mln | 3,96 mln | 2,36 mln | 1,59 mln | 3,94 mln | 1,93 mln | 2,18 mln | 2,09 mln | 1,08 mln | ||
| Kokku omakapital | 1,42 mln | 1,39 mln | 884 458 | 524 861 | 506 867 | 1,4 mln | 829 600 | 790 633 | 587 163 | 345 456 | ||
| Ärirentaablus % | 3 | 3 | 0 | -13 | 8 | 2 | 2 | 5 | 2 | 2 | ||
| Tööjõukulud | 3,86 mln | 3,21 mln | 2,36 mln | 1,4 mln | 1,11 mln | 1,2 mln | 1,17 mln | 1,15 mln | 931 117 | 775 049 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 2 899 | 2 332 | 1 944 | 1 773 | 1 960 | 1 825 | 1 791 | 1 567 | 1 557 | 1 283 | ||
| Käibevara | 3,85 mln | 5,26 mln | 3,81 mln | 2,16 mln | 1,35 mln | 3,71 mln | 1,65 mln | 2,17 mln | 2,08 mln | 1,05 mln | ||
| Põhivara | 223 557 | 57 893 | 153 138 | 200 011 | 235 775 | 228 297 | 273 276 | 10 375 | 15 649 | 31 905 | ||
| Kohustused | 2,66 mln | 3,92 mln | 3,07 mln | 1,84 mln | 1,08 mln | 2,54 mln | 1,1 mln | 1,39 mln | 1,51 mln | 735 932 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 151 370 | 510 037 | 359 597 | 17 994 | −765 767 | 567 748 | 101 467 | 203 470 | 297 956 | 73 952 | ||
| Dividendid | 100 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 43212 | 17,58 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 89 391 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 89 391 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 1 178 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 30.01.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 48 555 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 30.01.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 25 643 eurot | PÕHIVARA Muud üldised teenused |
| 30.01.2026 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 28 484 eurot | PÕHIVARA Erihaigla teenused |
| 29.01.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 992 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 29.01.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 12 475 eurot | PÕHIVARA Muud üldised teenused |
| 28.01.2026 | VILJANDI HAIGLA SA | 167 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 28.01.2026 | KAITSERESSURSSIDE AMET | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 28.01.2026 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 36 992 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 28.01.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 45 697 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2010 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ehituspaigaldusettevõtete TOP | 6 | 11 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 438 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ehitusfirmade TOP | - | - | 77 | 28 | - | 67 | 43 | 93 | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | 664 | - | - | - | 785 | 247 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| corewiser.ee | registreeritud | 27.04.2021 | Jah |
| optimus.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |