TRAKSMAN OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus.
Ettevõtte juht on Peeter Paugus. Omanike hulgas on Peeter Paugus, Külli Paugus, Priit Paugus, Pille Prey.
TRAKSMAN OÜ teenis 2025 aastal 4 453 eurose müügitulu juures −7 892 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Peeter Paugus (67) | |
| Külli Paugus (43) | |
| Priit Paugus (35) | |
| Pille Prey (44) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Peeter Paugus | 11.06.2025 | 2 556 € | Ühisomand | |
| Külli Paugus | 11.06.2025 | 2 556 € | Ühisomand | |
| Priit Paugus | 11.06.2025 | 2 556 € | Ühisomand | |
| Pille Prey | 11.06.2025 | 2 556 € | Ühisomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 453 | 666 | 29 250 | 30 515 | 33 997 | 48 557 | 51 860 | 157 305 | 86 478 | 87 484 | |
| Ärikasum | −7 892 | −10 717 | −8 864 | −8 552 | −21 254 | 35 317 | 12 704 | 4 870 | 8 035 | ||
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | |
| Varad | 9 389 | 17 260 | 28 371 | 38 687 | 79 073 | 105 402 | 83 857 | 64 578 | 72 158 | ||
| Kokku omakapital | 9 206 | 17 097 | 27 814 | 36 678 | 65 263 | 86 803 | 64 336 | 61 358 | 65 308 | ||
| Ärirentaablus % | -1609 | -30 | -28 | -41 | 22 | 15 | 6 | 9 | |||
| Tööjõukulud | 3 211 | 4 817 | 12 008 | 16 827 | 36 266 | 72 435 | 47 296 | 41 011 | 33 739 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 300 | 748 | 1 048 | 1 129 | 2 256 | 1 473 | 1 277 | 1 051 | |||
| Käibevara | 9 389 | 17 260 | 28 371 | 38 687 | 60 037 | 79 443 | 50 976 | 61 737 | 63 635 | ||
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 036 | 25 959 | 32 881 | 2 841 | 8 523 | ||
| Kohustused | 183 | 163 | 557 | 2 009 | 13 810 | 18 599 | 19 521 | 3 220 | 6 850 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −7 892 | −10 716 | −8 864 | −8 552 | −21 541 | 34 967 | 12 603 | 4 800 | 7 828 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 33201 | 666 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 08.04.2025 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 366 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 13.03.2025 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 1 537 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 28.01.2025 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 305 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 28.09.2023 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 780 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 22.04.2021 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 1 584 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |