KAGU DENTAL SERVICE OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juht on Anna Spiridonova. Omanike hulgas on Anna Spiridonova, Boris Zilberberg.
KAGU DENTAL SERVICE OÜ teenis 2025 aastal 351 443 eurose müügitulu juures 3 358 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Anna Spiridonova (70) | |
| Boris Zilberberg (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Anna Spiridonova | 02.09.2023 | 20 452 € | Ainuomand | |
| Boris Zilberberg | 02.09.2023 | 5 113 € | Ainuomand |
KAGU DENTAL SERVICE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 351 443 | 547 181 | 484 292 | 397 021 | 318 955 | 307 032 | 255 581 | 253 397 | 190 431 | 130 690 |
| Ärikasum | 3 358 | 1 112 | 10 156 | 3 110 | 5 348 | 4 461 | −11 434 | 730 | 812 | 9 242 |
| Töötajad | 10 | 13 | 13 | 11 | 13 | 13 | 13 | 12 | 11 | 9 |
| Varad | 89 427 | 117 822 | 78 904 | 62 953 | 59 074 | 51 598 | 51 568 | 53 993 | 55 598 | 54 274 |
| Kokku omakapital | 43 667 | 40 309 | 39 777 | 30 417 | 27 750 | 22 602 | 18 141 | 29 638 | 28 947 | 28 135 |
| Ärirentaablus % | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | -4 | 0 | 0 | 7 |
| Tööjõukulud | 288 326 | 441 730 | 367 950 | 310 218 | 246 067 | 237 236 | 187 334 | 173 269 | 133 354 | 81 356 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 796 | 2 116 | 1 763 | 1 756 | 1 179 | 1 137 | 898 | 899 | 755 | 563 |
| Käibevara | 41 173 | 66 658 | 22 718 | 22 268 | 14 358 | 24 825 | 22 738 | 28 218 | 20 200 | 20 291 |
| Põhivara | 48 254 | 51 164 | 56 186 | 40 685 | 44 716 | 26 773 | 28 830 | 25 775 | 35 398 | 33 983 |
| Kohustused | 45 760 | 77 513 | 39 127 | 32 536 | 31 324 | 28 996 | 33 427 | 24 355 | 26 651 | 26 139 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3 358 | 532 | 9 360 | 2 667 | 5 148 | 4 461 | −11 497 | 691 | 812 | 9 227 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 547 181 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 3 129 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.01.2026 | TERVISEKASSA | 867 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.01.2026 | TERVISEKASSA | 3 142 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 275 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 942 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 381 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 16.01.2026 | TERVISEKASSA | 995 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 05.01.2026 | TERVISEKASSA | 4 765 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 02.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 636 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.11.2025 | TERVISEKASSA | 1 709 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 1290 | - |
| Hambaravi TOP | 116 | 90 |