ÜLEJÕE HAMBARAVI OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juht on Aivo Pilisner. Omanike hulgas on Aivo Pilisner, Antti Ojasuu, Annika Kersalu, Marju Punane, Pille Tuul.
ÜLEJÕE HAMBARAVI OÜ teenis 2025 aastal 89 365 eurose müügitulu juures −17 438 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aivo Pilisner (57) | |
| Antti Ojasuu (55) | |
| Annika Kersalu (54) | |
| Marju Punane (82) | |
| Pille Tuul (86) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aivo Pilisner | 02.09.2023 | 80 000 € | Ainuomand | |
| Antti Ojasuu | 02.09.2023 | 5 000 € | Ühisomand | |
| Annika Kersalu | 02.09.2023 | 5 000 € | Ühisomand | |
| Marju Punane | 02.09.2023 | 5 000 € | Ainuomand | |
| Pille Tuul | 02.09.2023 | 5 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 89 365 | 102 158 | 98 973 | 93 332 | 93 737 | 95 348 | 102 067 | 106 302 | 57 949 | 58 313 |
| Ärikasum | −17 438 | 11 927 | −8 939 | 1 580 | −3 501 | 793 | 325 | 6 850 | 240 | 706 |
| Töötajad | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Varad | 14 173 | 27 294 | 19 293 | 23 488 | 22 471 | 27 008 | 29 206 | 25 316 | 16 361 | 15 749 |
| Kokku omakapital | 1 870 | 19 307 | 7 380 | 16 320 | 14 740 | 18 241 | 17 448 | 17 123 | 10 273 | 10 033 |
| Ärirentaablus % | 12 | -9 | 2 | -4 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | |
| Tööjõukulud | 77 262 | 67 276 | 79 745 | 57 818 | 67 564 | 68 533 | 66 345 | 66 087 | 42 492 | 36 997 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 397 | 2 483 | 1 801 | 1 403 | 1 067 | 1 033 | 1 029 | 662 | 576 | |
| Käibevara | 6 288 | 17 259 | 6 982 | 9 815 | 5 940 | 7 276 | 6 274 | 19 081 | 10 040 | 9 342 |
| Põhivara | 7 885 | 10 035 | 12 311 | 13 673 | 16 531 | 19 732 | 22 932 | 6 235 | 6 321 | 6 407 |
| Kohustused | 12 303 | 7 987 | 11 913 | 7 168 | 7 731 | 8 767 | 11 758 | 8 193 | 6 088 | 5 716 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −17 438 | 11 927 | −8 939 | 1 580 | −3 501 | 793 | 325 | 6 850 | 240 | 706 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 102 158 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 835 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 4 160 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 16.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 428 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 162 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 02.01.2026 | TERVISEKASSA | 506 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.11.2025 | TERVISEKASSA | 1 150 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.11.2025 | TERVISEKASSA | 903 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 14.11.2025 | TERVISEKASSA | 283 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.11.2025 | TERVISEKASSA | 2 163 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 24.10.2025 | TERVISEKASSA | 713 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |