UNDI VILI OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, tööstus, teenus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juhid on Peeter Peek ja Tõnu Peek. Omanike hulgas on Peeter Peek, Tõnu Peek.
UNDI VILI OÜ teenis 2025 aastal 1,19 miljoni eurose müügitulu juures 68 710 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Peeter Peek (43) | |
| Tõnu Peek (47) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Peeter Peek | 01.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| Tõnu Peek | 01.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand |
UNDI VILI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Põllumajandus, Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,19 mln | 1,42 mln | 1,74 mln | 2,25 mln | 1,25 mln | 1,53 mln | 1,12 mln | 893 589 | 768 138 | 213 757 |
| Ärikasum | 68 710 | −274 612 | 132 251 | 1,42 mln | 287 362 | −9 678 | 378 126 | 86 384 | 602 677 | 106 417 |
| Töötajad | 5 | 6 | 9 | 9 | 8 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Varad | 4,15 mln | 4,08 mln | 4,57 mln | 2,39 mln | 2,4 mln | 1,9 mln | 1,5 mln | 927 764 | ||
| Kokku omakapital | 2,37 mln | 2,36 mln | 2,73 mln | 757 037 | 1,23 mln | 869 471 | 778 498 | 179 501 | ||
| Ärirentaablus % | -19 | 8 | 63 | 23 | -1 | 34 | 10 | 78 | 50 | |
| Tööjõukulud | 71 535 | 104 732 | 134 371 | 138 244 | 113 546 | 81 679 | 72 320 | 60 449 | 79 722 | 101 564 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 087 | 930 | 957 | 884 | 727 | 563 | 471 | 621 | 791 | |
| Käibevara | 848 562 | 904 598 | 1,08 mln | 1,24 mln | 959 454 | 923 736 | 991 079 | 757 353 | 476 225 | 323 034 |
| Põhivara | 3,3 mln | 3,18 mln | 3,49 mln | 3,18 mln | 1,44 mln | 1,47 mln | 1,41 mln | 1,14 mln | 1,02 mln | 604 730 |
| Kohustused | 1,78 mln | 1,73 mln | 1,84 mln | 2,02 mln | 1,38 mln | 1,64 mln | 1,16 mln | 1,03 mln | 717 408 | 748 263 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8 080 | −371 970 | 52 064 | 1,39 mln | 254 909 | −36 449 | 364 914 | 90 973 | 598 998 | 114 551 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 881 784 | 62 | Jah |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 233 423 | 16 | Ei |
| Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 01192 | 139 766 | 10 | Ei |
| Muu puhastustegevus | 81231 | 78 866 | 6 | Ei |
| Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist | 35129 | 58 482 | 4 | Ei |
| Saagikoristusjärgsed tegevused | 01631 | 26 711 | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 433 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 19.01.2026 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 4 508 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 15.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 5 717 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.11.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 11 716 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 20.10.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 33 245 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 08.10.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 16 028 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 17.06.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 12 815 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 19.02.2025 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 38 092 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 07.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 68 704 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 420 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2023 | |
|---|---|
| Viljandimaa TOP | 11 |
| Põllumajandustootjate TOP | 10-11 |