C&C EE OÜ on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, info ja side, põhitegevusala on arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük.
Ettevõtte juht on Michele Gigli. Omanik on C&C S.P.A..
C&C EE OÜ teenis 2025 aastal 70,54 miljoni eurose müügitulu juures −252 154 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Michele Gigli (55) | |
| Luca Gigli (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| C&C S.P.A. | 26.09.2024 | 42 624 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 70,54 mln | 49,97 mln | 67,91 mln | 68,59 mln | 59,46 mln | 52,01 mln | 22,48 mln | 17,46 mln | 17,72 mln | 15,29 mln | ||
| Ärikasum | −252 154 | 185 271 | −301 262 | 1,35 mln | 1,8 mln | 1,25 mln | 188 454 | 425 160 | 610 793 | 140 593 | ||
| Töötajad | 144 | 164 | 146 | 141 | 122 | 101 | 62 | 49 | 47 | 45 | ||
| Varad | 15,08 mln | 15,25 mln | 13,24 mln | 14,41 mln | 12,69 mln | 8,79 mln | 6,92 mln | 3,59 mln | 3,87 mln | 3,48 mln | ||
| Kokku omakapital | 6,29 mln | 6,54 mln | 6,37 mln | 7,8 mln | 6,49 mln | 4,14 mln | 2,62 mln | 2,09 mln | 1,88 mln | 1,53 mln | ||
| Ärirentaablus % | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | ||
| Tööjõukulud | 5,41 mln | 3,6 mln | 5,14 mln | 4,56 mln | 3,67 mln | 3,5 mln | 1,35 mln | 1,17 mln | 1,01 mln | 962 292 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 367 | 2 191 | 2 013 | 1 875 | 2 161 | 1 358 | 1 493 | 1 335 | 1 332 | 1 269 | ||
| Käibevara | 11,81 mln | 12,03 mln | 9,87 mln | 10,88 mln | 10,3 mln | 6,27 mln | 4,25 mln | 3,05 mln | 3,45 mln | 3,16 mln | ||
| Põhivara | 3,27 mln | 3,22 mln | 3,37 mln | 3,54 mln | 2,39 mln | 2,52 mln | 2,67 mln | 540 253 | 425 321 | 317 098 | ||
| Kohustused | 8,79 mln | 8,71 mln | 6,87 mln | 6,61 mln | 6,2 mln | 4,65 mln | 4,3 mln | 1,49 mln | 1,99 mln | 1,95 mln | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −252 924 | 177 650 | −347 049 | 1,31 mln | 2,35 mln | 1,22 mln | 716 482 | 510 837 | 705 970 | 129 974 | ||
| Dividendid | 0 | 0 | 1,27 mln | 50 000 | 230 000 | 250 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 47401 | 47,97 mln | 96 | Jah |
| Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus | 95101 | 2 mln | 4 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 17.02.2026 | SAKU VALLAVALITSUS | 100 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 29.01.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 135 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 28.01.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 389 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 26.01.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 245 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 26.01.2026 | EESTI FILHARMOONIA KAMMERKOOR SA | 198 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 26.01.2026 | POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET | 798 eurot | MAJANDAMISKULUD Politsei |
| 26.01.2026 | TALLINNA SPORDIKESKUS | 314 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 20.01.2026 | SISEKAITSEAKADEEMIA | 11 538 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 20.01.2026 | TALLINNA FILHARMOONIA | 143 eurot | MAJANDAMISKULUD Muusika |
| 19.01.2026 | TALLINNA POLÜTEHNIKUM | 330 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekspordi TOP | 382 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 775 | - | - | - | - | - | 239 | 329 | - | 497 | 418 | 259 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jaekaubanduse TOP | 76 | 33 | 18 | 36 | 31-32 | 77 | 19 | 52 | 59 | 108 | 92 | 31 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arvutite, arvuti- ja kontoritehnika müük | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 37 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 410 | 52 | - | - | - | - | 418 | - |
| Infotehnoloogia- ja arvutifirmade TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 | 6 | 20 | 68 | 34 | 57 | 26 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| appleshop.ee | registreeritud | 25.05.2024 | Jah |
| cec.ee | registreeritud | 05.05.2017 | Jah |
| i-deal.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| ideal.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| idealgroup.ee | registreeritud | 29.04.2020 | Jah |
| imarvutid.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| smartdeal.ee | registreeritud | 23.07.2025 | Jah |
| upgr8.ee | registreeritud | 23.09.2020 | Jah |
| valgeklaar.ee | registreeritud | 12.12.2011 | Jah |