PEREARST HEPP NIGOL OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on üldarstiabi.
Ettevõtte juht on Hepp Nigol. Omanik on Hepp Nigol.
PEREARST HEPP NIGOL OÜ teenis 2025 aastal 351 511 eurose müügitulu juures −15 842 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Hepp Nigol (58) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Hepp Nigol | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 351 511 | 349 394 | 297 024 | 259 351 | 241 038 | 210 926 | 190 774 | 160 111 | 139 736 | 129 539 | |
| Ärikasum | −15 842 | −9 614 | 15 604 | 25 074 | 4 409 | 7 548 | 9 173 | 5 474 | 7 585 | 9 501 | |
| Töötajad | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | |
| Varad | 61 966 | 85 209 | 93 803 | 82 467 | 80 974 | 103 597 | 77 820 | 70 761 | 62 687 | 55 999 | |
| Kokku omakapital | 8 873 | 23 946 | 40 183 | 41 767 | 34 272 | 53 692 | 69 974 | 59 631 | 52 987 | 46 732 | |
| Ärirentaablus % | -3 | 5 | 10 | 2 | 4 | 5 | 3 | 5 | 7 | 7 | |
| Tööjõukulud | 230 180 | 232 267 | 168 167 | 132 907 | 135 954 | 124 404 | 102 877 | 79 940 | 69 495 | 69 230 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 893 | 2 618 | 2 069 | 2 117 | 1 937 | 1 602 | 1 245 | 1 443 | 1 437 | 1 164 | |
| Käibevara | 56 714 | 82 362 | 84 006 | 71 318 | 76 226 | 96 497 | 73 723 | 67 046 | 59 807 | 54 631 | |
| Põhivara | 5 252 | 2 847 | 9 797 | 11 149 | 4 748 | 7 100 | 4 097 | 3 715 | 2 880 | 1 368 | |
| Kohustused | 53 093 | 61 263 | 53 620 | 40 700 | 46 702 | 49 905 | 7 846 | 11 130 | 9 700 | 9 267 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −15 074 | −8 544 | 17 166 | 26 245 | 5 580 | 8 718 | 10 343 | 6 644 | 8 755 | 11 061 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Üldarstiabi | 86211 | 349 394 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 8 133 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.01.2026 | TERVISEKASSA | 21 453 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.11.2025 | TERVISEKASSA | 6 984 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.11.2025 | TERVISEKASSA | 21 192 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.10.2025 | TERVISEKASSA | 187 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.10.2025 | TERVISEKASSA | 6 125 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.10.2025 | TERVISEKASSA | 21 232 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 22.09.2025 | TERVISEKASSA | 5 603 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 16.09.2025 | TERVISEKASSA | 811 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 05.09.2025 | TERVISEKASSA | 21 243 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2025 | |
|---|---|
| Põlvamaa TOP | 133 |