KTL OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük.
Ettevõtte juhid on Kenneth Laas ja Taavi Laur. Omanike hulgas on Kenneth Laas, Taavi Laur.
KTL OÜ teenis 2025 aastal 523 450 eurose müügitulu juures 32 390 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kenneth Laas (39) | |
| Taavi Laur (37) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kenneth Laas | 03.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| Taavi Laur | 03.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand |
KTL OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mootorsõidukite hooldus ja remont konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 523 450 | 529 507 | 619 837 | 594 784 | 486 037 | 267 402 | 229 723 | 202 588 | 153 120 | 135 197 | |
| Ärikasum | 32 390 | 40 403 | 30 454 | 10 365 | 39 994 | −8 213 | 13 044 | 17 001 | 29 932 | 8 615 | |
| Töötajad | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | |
| Varad | 230 680 | 206 272 | 156 596 | 138 345 | 124 108 | 69 107 | 76 104 | 60 752 | 40 753 | 15 268 | |
| Kokku omakapital | 215 987 | 183 597 | 143 071 | 112 678 | 102 313 | 61 252 | 69 535 | 56 414 | 39 413 | 9 481 | |
| Ärirentaablus % | 8 | 5 | 2 | 8 | -3 | 6 | 8 | 20 | 6 | -15 | |
| Tööjõukulud | 77 995 | 44 870 | 44 055 | 42 355 | 30 286 | 44 351 | 33 751 | 34 784 | 20 413 | 14 412 | |
| Keskmine kuutöötasu | 699 | 686 | 659 | 629 | 921 | 701 | 722 | 424 | 449 | 401 | |
| Käibevara | 214 002 | 182 482 | 125 367 | 111 284 | 90 067 | 28 821 | 50 616 | 31 513 | 17 234 | 13 667 | |
| Põhivara | 16 678 | 23 790 | 31 229 | 27 061 | 34 041 | 40 286 | 25 488 | 29 239 | 23 519 | 1 601 | |
| Kohustused | 14 693 | 22 675 | 13 525 | 25 667 | 21 795 | 7 855 | 6 569 | 4 338 | 1 340 | 5 787 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 32 390 | 40 406 | 30 392 | 10 365 | 39 994 | −8 213 | 13 121 | 17 001 | 29 932 | 8 615 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 47821 | 529 507 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.11.2025 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 194 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 06.11.2024 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 213 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| fantic.ee | tsoonifailist eemaldatud | 30.12.2025 | Ei |
| fanticestonia.ee | registreeritud | 17.03.2023 | Jah |
| fanticmotor.ee | registreeritud | 11.11.2020 | Jah |
| ktl.ee | registreeritud | 27.04.2021 | Jah |
| ktlracing.ee | registreeritud | 08.11.2019 | Jah |
| stacycestonia.ee | registreeritud | 30.12.2025 | Jah |