UUSMÄGI OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juht on Imre Viilukas. Omanike hulgas on Imre Viilukas, Aivar Rauba.
UUSMÄGI OÜ teenis 2025 aastal 607 926 eurose müügitulu juures 25 538 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Esitamata on käibemaksudeklaratsioon (KMD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Imre Viilukas (50) | |
| Aivar Rauba (67) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Imre Viilukas | 01.09.2023 | 1 917 € | Ainuomand | |
| Aivar Rauba | 01.09.2023 | 639 € | Ainuomand |
UUSMÄGI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus, Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 607 926 | 678 313 | 649 805 | 542 458 | 418 361 | 431 179 | 543 552 | 524 494 | 502 749 | 475 011 | |
| Ärikasum | 25 538 | 55 972 | 28 778 | 56 519 | 26 507 | 62 195 | 21 004 | 42 424 | 39 003 | 31 855 | |
| Töötajad | 11 | 13 | 14 | 14 | 15 | 15 | 16 | 16 | 16 | 16 | |
| Varad | 154 483 | 167 866 | 156 852 | 95 794 | 57 365 | 88 228 | 82 986 | 87 812 | 89 817 | 96 616 | |
| Kokku omakapital | 88 660 | 96 776 | 73 954 | 64 135 | 28 573 | 51 483 | 54 209 | 64 312 | 53 138 | 64 135 | |
| Ärirentaablus % | 8 | 4 | 10 | 6 | 14 | 4 | 8 | 8 | 7 | 8 | |
| Tööjõukulud | 162 544 | 199 657 | 193 997 | 175 157 | 160 463 | 158 472 | 181 672 | 167 731 | 172 776 | 164 273 | |
| Keskmine kuutöötasu | 957 | 863 | 779 | 666 | 658 | 707 | 653 | 673 | 639 | 610 | |
| Käibevara | 90 808 | 88 616 | 61 259 | 44 762 | 23 668 | 44 826 | 25 185 | 33 362 | 22 421 | 86 303 | |
| Põhivara | 63 675 | 79 250 | 95 593 | 51 032 | 33 697 | 43 402 | 57 801 | 54 450 | 67 396 | 10 313 | |
| Kohustused | 65 823 | 71 090 | 82 898 | 31 659 | 28 792 | 36 745 | 28 777 | 23 500 | 36 679 | 32 481 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 24 852 | 54 562 | 28 311 | 56 519 | 26 508 | 61 234 | 21 004 | 42 424 | 39 003 | 31 855 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 678 313 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.11.2025 | KAMBJA VALLAVALITSUS | 123 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 13.11.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI SPORDIKLUBI MTÜ | 221 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 04.11.2025 | EESTI RAHVAKULTUURI KESKUS | 399 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 28.10.2025 | EESTI RAHVAKULTUURI KESKUS | 315 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 22.10.2025 | VÕRU LINNAVALITSUS | 450 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 28.07.2025 | EESTI MAAÜLIKOOL | 749 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 09.07.2025 | VÕRU LINNAVALITSUS | 78 eurot | MAJANDAMISKULUD Eluasemeteenused sotsiaalsetele riskirühmadele |
| 09.07.2025 | VÕRU LINNAVALITSUS | 27 eurot | TÖÖJÕUKULUD Eluasemeteenused sotsiaalsetele riskirühmadele |
| 19.05.2025 | RAKVERE VALLAVALITSUS | 176 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 19.05.2025 | RAKVERE VALLAVALITSUS | 353 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavolikogu |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| randur.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| randuripubi.ee | registreeritud | 05.04.2018 | Jah |