LAVKA OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine.
Ettevõtte juht on Aleksandr Karavajev. Omanik on Anton Karavajev.
LAVKA OÜ teenis 2025 aastal 367 589 eurose müügitulu juures 1 605 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aleksandr Karavajev (67) | |
| Anton Karavajev (43) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Anton Karavajev | 30.06.2026 | 2 500 € | Ainuomand |
LAVKA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 367 589 | 370 735 | 350 027 | 267 768 | 307 790 | 156 686 | 201 175 | 180 292 | 132 786 | 126 350 | |
| Ärikasum | 1 605 | −20 813 | 1 250 | 1 800 | 15 691 | 1 263 | 1 437 | 1 482 | 7 563 | 1 040 | |
| Töötajad | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | |
| Varad | 98 612 | 100 490 | 120 204 | 97 226 | 92 253 | 64 413 | 50 047 | 84 885 | 52 680 | 41 656 | |
| Kokku omakapital | 24 081 | 22 476 | 43 288 | 42 038 | 40 238 | 24 547 | 23 306 | 21 952 | 20 668 | 13 386 | |
| Ärirentaablus % | -6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 6 | 1 | 12 | |
| Tööjõukulud | 51 264 | 54 084 | 58 840 | 69 802 | 54 648 | 44 842 | 62 822 | 61 313 | 68 171 | 43 303 | |
| Keskmine kuutöötasu | 842 | 733 | 725 | 486 | 465 | 559 | 546 | 607 | 449 | 205 | |
| Käibevara | 57 301 | 59 179 | 75 329 | 67 822 | 59 652 | 21 685 | 42 009 | 67 575 | 40 730 | 30 200 | |
| Põhivara | 41 311 | 41 311 | 44 875 | 29 404 | 32 601 | 42 728 | 8 038 | 17 310 | 11 950 | 11 456 | |
| Kohustused | 74 531 | 78 014 | 76 916 | 55 188 | 52 015 | 39 866 | 26 741 | 62 933 | 32 012 | 28 270 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 605 | −20 812 | 1 250 | 1 800 | 15 691 | 1 241 | 1 354 | 1 284 | 7 281 | 675 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 56221 | 370 735 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.01.2026 | TALLINNA INGLISE KOLLEDZ | 17 872 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 09.01.2026 | LASNAMÄE PÕHIKOOL | 9 148 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 02.01.2026 | TALLINNA KONSTANTIN PÄTSI VABAÕHUKOOL | 7 784 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 02.01.2026 | TALLINNA KONSTANTIN PÄTSI VABAÕHUKOOL | 1 750 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 21.11.2025 | TALLINNA INGLISE KOLLEDZ | 26 431 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 21.11.2025 | LASNAMÄE PÕHIKOOL | 10 546 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 14.11.2025 | TALLINNA KONSTANTIN PÄTSI VABAÕHUKOOL | 6 999 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 21.10.2025 | TALLINNA INGLISE KOLLEDZ | 32 500 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 21.10.2025 | LASNAMÄE PÕHIKOOL | 12 109 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 14.10.2025 | TALLINNA KONSTANTIN PÄTSI VABAÕHUKOOL | 9 588 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Cateringi TOP | 59 | 45 | 38 | 11 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| aava.ee | registreeritud | 13.02.2016 | Jah |