ANNELY HORDO HAMBARAVI OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juht on Annely Hordo. Omanike hulgas on Annely Hordo, Rein Hordo.
ANNELY HORDO HAMBARAVI OÜ teenis 2025 aastal 90 732 eurose müügitulu juures 9 659 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Annely Hordo (58) | |
| Rein Hordo (58) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Annely Hordo | 01.09.2023 | 1 598 € | Ainuomand | |
| Rein Hordo | 01.09.2023 | 1 598 € | Ainuomand |
ANNELY HORDO HAMBARAVI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 90 732 | 80 049 | 72 367 | 62 344 | 54 841 | 52 457 | 60 152 | 61 186 | 49 834 | 44 688 | |
| Ärikasum | 9 659 | 11 099 | 9 788 | 10 682 | 2 631 | 2 698 | 6 066 | 13 553 | 6 911 | 4 829 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
| Varad | 63 193 | 52 478 | 46 397 | 48 456 | 43 893 | 41 210 | 45 060 | 38 209 | 24 154 | 18 268 | |
| Kokku omakapital | 56 141 | 46 478 | 41 189 | 43 839 | 39 375 | 36 740 | 40 288 | 34 219 | 20 663 | 15 131 | |
| Ärirentaablus % | 14 | 14 | 17 | 5 | 5 | 10 | 22 | 14 | 12 | ||
| Tööjõukulud | 56 196 | 48 168 | 41 746 | 34 202 | 35 323 | 31 109 | 33 847 | 29 168 | 24 619 | 20 275 | |
| Keskmine kuutöötasu | 3 000 | 2 600 | 2 130 | 2 200 | 1 938 | 2 108 | 1 817 | 1 533 | 1 263 | ||
| Käibevara | 59 373 | 51 323 | 44 551 | 45 839 | 42 501 | 39 259 | 42 131 | 34 251 | 19 745 | 11 681 | |
| Põhivara | 3 820 | 1 155 | 1 846 | 2 617 | 1 392 | 1 951 | 2 929 | 3 958 | 4 409 | 6 587 | |
| Kohustused | 7 052 | 6 000 | 5 208 | 4 617 | 4 518 | 4 470 | 4 772 | 3 990 | 3 491 | 3 137 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9 663 | 11 103 | 9 792 | 10 685 | 2 635 | 2 702 | 6 069 | 13 556 | 6 911 | 4 829 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 80 049 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 257 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.01.2026 | TERVISEKASSA | 154 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 033 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 912 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 360 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 16.01.2026 | TERVISEKASSA | 587 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 12.01.2026 | TERVISEKASSA | 135 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.01.2026 | TERVISEKASSA | 274 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 05.01.2026 | TERVISEKASSA | 149 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 02.01.2026 | TERVISEKASSA | 432 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |