MAXSAAR OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, kaubandus, veondus ja laondus, kinnisvara, põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on mootorikütuse jaemüük.
Ettevõtte juht on Valdo Saar. Omanik on Valdo Saar.
MAXSAAR OÜ teenis 2025 aastal 969 442 eurose müügitulu juures 15 681 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Valdo Saar (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Valdo Saar | 01.09.2023 | 2 557 € | Ainuomand |
MAXSAAR OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mootorikütuse ja- ja hulgimüüjad konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 969 442 | 954 603 | 966 873 | 1,28 mln | 1,04 mln | 834 729 | 857 918 | 836 498 | 747 237 | 613 881 | |
| Ärikasum | 15 681 | 40 071 | 9 510 | 54 408 | 27 755 | 26 698 | 16 569 | 13 651 | 28 078 | 6 820 | |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | |
| Varad | 449 778 | 416 011 | 378 521 | 381 146 | 296 799 | 285 387 | 224 196 | 192 343 | 175 665 | 144 015 | |
| Kokku omakapital | 364 612 | 350 764 | 310 540 | 300 045 | 245 309 | 218 784 | 194 003 | 176 087 | 162 435 | 134 356 | |
| Ärirentaablus % | 4 | 1 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | |
| Tööjõukulud | 59 690 | 57 267 | 52 310 | 50 837 | 43 687 | 40 528 | 37 815 | 34 158 | 29 003 | 26 178 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 189 | 1 086 | 1 055 | 907 | 841 | 785 | 709 | 602 | 543 | 481 | |
| Käibevara | 173 268 | 181 223 | 150 263 | 149 968 | 140 308 | 114 418 | 134 612 | 143 941 | 128 665 | 92 191 | |
| Põhivara | 276 510 | 234 788 | 228 258 | 231 178 | 156 491 | 170 969 | 89 584 | 48 402 | 47 000 | 51 824 | |
| Kohustused | 85 166 | 65 247 | 67 981 | 81 101 | 51 490 | 66 603 | 30 193 | 16 256 | 13 230 | 9 659 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 15 603 | 39 347 | 10 495 | 53 391 | 26 525 | 25 837 | 16 570 | 13 652 | 28 078 | 6 822 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorikütuse jaemüük | 47301 | 649 443 | 68 | Jah |
| Muu spetsialiseerimata jaemüük | 47121 | 282 088 | 30 | Ei |
| Muud kaeve- ja mullatööd | 43129 | 15 725 | 2 | Ei |
| Segapõllumajandus | 01501 | 4 458 | 0 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 2 025 | 0 | Ei |
| Muud posti- ja kullerteenused | 53201 | 864 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 2 614 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 30.01.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 182 eurot | MAJANDAMISKULUD Eakate koduteenus |
| 30.01.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 230 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitransport |
| 30.01.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 265 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu eakate sotsiaalne kaitse |
| 30.01.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 141 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 28.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 6 333 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 21.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 576 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 28.11.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 1 324 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 28.11.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 133 eurot | MAJANDAMISKULUD Eakate koduteenus |
| 28.11.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 193 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitransport |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Saaremaa TOP | 108 | 117 | 78 | 87-88 |
| Gaselli TOP | - | 1821 | - | - |