VAMAR TRADE OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on katusetööd.
Ettevõtte juht on Margo Vahi. Omanik on Margo Vahi.
VAMAR TRADE OÜ teenis 2025 aastal 63 662 eurose müügitulu juures −5 663 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margo Vahi (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Margo Vahi | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
VAMAR TRADE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Katuse- ja fassaaditööd konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 63 662 | 97 934 | 64 683 | 64 961 | 47 564 | 30 843 | 58 646 | 68 772 | 72 144 | 79 166 | |
| Ärikasum | −5 663 | 674 | −445 | 9 183 | 8 433 | 2 093 | 7 894 | 8 982 | 8 002 | 10 399 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
| Varad | 4 398 | 10 926 | 17 465 | 22 569 | 15 516 | 8 795 | 12 271 | 12 610 | 13 116 | 28 342 | |
| Kokku omakapital | 1 047 | 6 710 | 9 734 | 15 500 | 12 526 | 6 324 | 8 834 | 9 740 | 11 008 | 11 006 | |
| Ärirentaablus % | 1 | -1 | 14 | 18 | 4 | 11 | 12 | 10 | 10 | ||
| Tööjõukulud | 25 274 | 20 282 | 14 507 | 13 905 | 13 197 | 10 759 | 7 224 | 9 982 | 9 276 | 9 996 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 263 | 904 | 866 | 822 | 670 | 450 | 622 | 578 | 623 | ||
| Käibevara | 4 398 | 10 926 | 17 465 | 22 569 | 15 516 | 2 687 | 11 688 | 10 726 | 9 716 | 23 426 | |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 6 108 | 583 | 1 884 | 3 400 | 4 916 | |||
| Kohustused | 3 351 | 4 216 | 7 731 | 7 069 | 2 990 | 2 471 | 3 437 | 2 870 | 2 108 | 17 336 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −5 663 | 674 | −445 | 9 183 | 8 433 | −907 | 4 094 | 4 982 | 2 502 | 6 399 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Katusetööd | 43411 | 45 263 | 50 | Jah |
| Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 43351 | 25 730 | 29 | Ei |
| Ehituspuusepatoodete paigaldus | 4332 | 7 514 | 8 | Ei |
| Muud eriehitustööd | 43999 | 6 367 | 7 | Ei |
| Põranda- ja seinakatete paigaldus | 43331 | 5 392 | 6 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast