EVENT CENTER OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris meelelahutus ja vabaaeg, põhitegevusala on mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused.
Ettevõtte juhid on Margus Lever ja Peep Kala. Omanike hulgas on KM&M OÜ, EPICEST OÜ, Peep Kala, Heiki Pärn.
EVENT CENTER OÜ teenis 2025 aastal 3,31 miljoni eurose müügitulu juures 364 759 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 12 777 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Lever (50) | |
| Peep Kala (46) | |
| Heiki Pärn (46) | |
| Margus Jaago (63) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KM&M OÜ | 16.08.2023 | 10 200 € | Ainuomand | |
| EPICEST OÜ | 06.01.2026 | 5 200 € | Ainuomand | |
| Peep Kala | 16.08.2023 | 2 800 € | Ainuomand | |
| Heiki Pärn | 16.08.2023 | 1 800 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| GEARSTATION OÜ | 01.09.2023 | 1 750 € | Ainuomand | |
| EWENTUM ESTONIA OÜ | 22.01.2024 | 1 250 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3,31 mln | 1,97 mln | 2,85 mln | 1,97 mln | 1,02 mln | 669 702 | 1,6 mln | 1,59 mln | 1,46 mln | 1,73 mln | |||
| Ärikasum | 364 759 | −130 367 | 266 844 | 163 598 | 222 222 | −359 708 | 96 448 | 56 754 | −245 685 | 80 228 | |||
| Töötajad | 21 | 22 | 28 | 18 | 17 | 19 | 20 | 19 | 21 | 13 | |||
| Varad | 1,71 mln | 1,79 mln | 1,77 mln | 1,61 mln | 765 202 | 788 373 | 1,13 mln | 1,16 mln | 1,25 mln | 1,3 mln | |||
| Kokku omakapital | 201 791 | 48 318 | 285 383 | 193 239 | 138 501 | −3 228 | 422 326 | 354 255 | 312 452 | 584 448 | |||
| Ärirentaablus % | -7 | 9 | 8 | 22 | -54 | 6 | 4 | -17 | 5 | 12 | |||
| Tööjõukulud | 697 889 | 704 363 | 940 396 | 603 083 | 272 697 | 385 211 | 618 370 | 619 964 | 502 278 | 226 572 | |||
| Keskmine kuutöötasu | 1 994 | 2 092 | 2 087 | 999 | 1 263 | 1 926 | 2 032 | 1 490 | 1 085 | 1 165 | |||
| Käibevara | 304 220 | 296 968 | 459 003 | 462 252 | 220 747 | 122 881 | 304 646 | 299 376 | 217 638 | 499 125 | |||
| Põhivara | 1,41 mln | 1,49 mln | 1,31 mln | 1,15 mln | 544 455 | 665 492 | 823 202 | 861 525 | 1,03 mln | 797 399 | |||
| Kohustused | 1,51 mln | 1,74 mln | 1,48 mln | 1,42 mln | 626 701 | 791 601 | 705 522 | 806 646 | 936 088 | 712 076 | |||
| Kasum enne tulumaksustamist | 153 473 | −234 835 | 92 144 | 54 737 | 141 729 | −425 613 | 68 071 | 41 803 | −271 997 | 50 782 | |||
| Dividendid | 0 | 10 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 93291 | 1,97 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 796 € | 796 € | 0 € |
| Erijuhtude tulumaks | 246 € | 246 € | 0 € |
| Käibemaks | 11 147 € | 11 147 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 589 € | 589 € | 0 € |
| Kokku | 12 777 € | 12 777 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.01.2026 | JÕHVI VALLAVALITSUS | 131 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 21.01.2026 | TALLINNA KULTUURI- JA SPORDIAMET | 17 606 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 19.01.2026 | KOSE VALLAVALITSUS | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 15.01.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 4 685 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 15.01.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 3 687 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 14.01.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 2 636 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 09.01.2026 | TALLINNA NÕMME GÜMNAASIUM | 693 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 05.01.2026 | HARIDUS- JA NOORTEAMET | 5 541 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 02.01.2026 | TALLINNA KULTUURI- JA SPORDIAMET | 17 078 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 01.12.2025 | ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA | 4 626 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 2016 | 2015 | 2009 | |
|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 373 | 258 | 97 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| eventcenter.ee | registreeritud | 06.07.2010 | Jah |