RAUDNA MF OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juht on Marek Toom. Omanike hulgas on Marek Toom, TOOM INVEST OÜ.
RAUDNA MF OÜ teenis 2025 aastal 974 506 eurose müügitulu juures −7 660 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Marek Toom (58) | |
| Gunnar Reimann (57) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Marek Toom | 01.09.2023 | 2 940 € | Ainuomand | |
| TOOM INVEST OÜ | 26.08.2026 | 2 940 € | Ainuomand |
RAUDNA MF OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 974 506 | 603 008 | 467 136 | 334 053 | 219 942 | 155 693 | 129 335 | 99 523 | 90 199 | 85 220 |
| Ärikasum | −7 660 | 24 808 | 29 914 | 26 833 | 16 937 | 1 920 | 501 | −3 694 | −1 063 | −14 643 |
| Töötajad | 20 | 9 | 5 | 5 | 5 | 7 | 6 | 3 | 3 | 3 |
| Varad | 243 854 | 223 761 | 171 463 | 137 546 | 112 363 | 96 087 | 85 367 | 88 096 | 95 721 | 88 368 |
| Kokku omakapital | 98 984 | 107 197 | 82 940 | 53 024 | 26 190 | 9 253 | 7 333 | 6 832 | 10 526 | 11 589 |
| Ärirentaablus % | 4 | 6 | 8 | 8 | 1 | 0 | -4 | -1 | -17 | |
| Tööjõukulud | 325 760 | 153 169 | 110 485 | 63 530 | 40 221 | 37 944 | 32 724 | 26 809 | 22 312 | 22 481 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 060 | 1 376 | 791 | 501 | 338 | 340 | 557 | 463 | 467 | |
| Käibevara | 62 605 | 46 068 | 41 341 | 24 228 | 29 743 | 9 591 | 9 053 | 7 137 | 4 865 | 2 446 |
| Põhivara | 181 249 | 177 693 | 130 122 | 113 318 | 82 620 | 86 496 | 76 314 | 80 959 | 90 856 | 85 922 |
| Kohustused | 144 870 | 116 564 | 88 523 | 84 522 | 86 173 | 86 834 | 78 034 | 81 264 | 85 195 | 76 779 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −8 213 | 24 257 | 29 916 | 26 834 | 16 937 | 1 920 | 501 | −3 694 | −1 063 | −14 643 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 600 886 | 100 | Jah |
| Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 43351 | 2 122 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 328 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 14.01.2026 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 340 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 06.01.2026 | KAITSELIIT | 423 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 06.01.2026 | KAITSELIIT | 102 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 02.01.2026 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 623 eurot | MAJANDAMISKULUD Eluasemeteenused sotsiaalsetele riskirühmadele |
| 19.11.2025 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 610 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 05.11.2025 | TRANSPORDIAMET | 259 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 03.11.2025 | HARIDUS- JA NOORTEAMET | 349 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 03.11.2025 | HARIDUS- JA NOORTEAMET | 191 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 30.10.2025 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 304 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 898 | 1195 | 341-343 |