SENDSMAILY OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris info ja side, põhitegevusala on andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus.
Ettevõtte juht on Erkki Markus. Omanike hulgas on Erkki Markus, Kait Todesk, Tanel Rand, Janar Todesk.
SENDSMAILY OÜ teenis 2025 aastal 1,73 miljoni eurose müügitulu juures 291 976 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Erkki Markus (43) | |
| Kait Todesk (40) | |
| Tanel Rand (55) | |
| Janar Todesk (41) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Erkki Markus | 01.04.2025 | 950 € | Ainuomand | |
| Kait Todesk | 01.04.2025 | 950 € | Ainuomand | |
| Tanel Rand | 01.04.2025 | 300 € | Ainuomand | |
| Janar Todesk | 01.04.2025 | 300 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,73 mln | 1,54 mln | 1,49 mln | 1,23 mln | 1,02 mln | 886 607 | 722 010 | 535 320 | 461 508 | 366 620 |
| Ärikasum | 291 976 | 167 972 | 130 044 | 185 709 | 154 480 | 202 293 | 49 177 | 40 414 | 25 684 | 33 515 |
| Töötajad | 12 | 13 | 13 | 14 | 14 | 13 | 10 | 6 | 6 | 5 |
| Varad | 682 137 | 457 073 | 536 630 | 568 508 | 427 504 | 362 006 | 244 213 | 148 035 | 106 402 | 78 125 |
| Kokku omakapital | 561 996 | 344 546 | 339 324 | 361 265 | 300 486 | 263 007 | 140 697 | 101 513 | 61 118 | 35 434 |
| Ärirentaablus % | 11 | 9 | 15 | 15 | 23 | 7 | 8 | 6 | ||
| Tööjõukulud | 785 615 | 813 605 | 739 997 | 594 232 | 515 969 | 395 993 | 289 400 | 205 044 | 174 371 | 102 350 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 898 | 3 545 | 2 644 | 2 295 | 1 897 | 1 802 | 2 128 | 1 810 | ||
| Käibevara | 582 137 | 457 073 | 355 881 | 448 214 | 398 627 | 321 396 | 191 870 | 148 035 | 106 402 | 78 125 |
| Põhivara | 100 000 | 0 | 180 749 | 120 294 | 28 877 | 40 610 | 52 343 | |||
| Kohustused | 120 141 | 112 527 | 197 306 | 207 243 | 127 018 | 98 999 | 103 516 | 46 522 | 45 284 | 42 691 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 294 374 | 167 750 | 128 082 | 184 933 | 154 499 | 202 310 | 49 183 | 40 420 | 25 688 | 32 934 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 63101 | 1,33 mln | 90 | Jah |
| Arvutialased konsultatsioonid | 62201 | 142 400 | 10 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 1 303 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 05.02.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 350 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 05.02.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 84 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 30.01.2026 | KULTUURILEHT SA | 186 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 28.01.2026 | EESTI KEELE INSTITUUT | 136 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 26.01.2026 | TALLINNA STRATEEGIAKESKUS | 610 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 22.01.2026 | TALLINNA STRATEEGIAKESKUS | 610 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 19.01.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 1 290 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 15.01.2026 | EESTI DRAAMATEATER SA | 108 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 15.01.2026 | TEATER VANEMUINE SA | 126 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Idufirmade TOP | 315 | 185 | - | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | 337 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 486 | 1397 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| lepingud.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| smaily.ee | registreeritud | 11.11.2015 | Jah |
| smly.ee | registreeritud | 04.10.2018 | Jah |
| uudiskiri.ee | registreeritud | 06.04.2011 | Jah |