TEMPO PÕLLUMAJANDUS OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on seakasvatus.
Ettevõtte juht on Rünno Patune. Omanik on Rünno Patune.
TEMPO PÕLLUMAJANDUS OÜ teenis 2025 aastal 16 000 eurose müügitulu juures −87 738 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rünno Patune (43) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Rünno Patune | 11.08.2026 | 7 988 € | Ainuomand |
TEMPO PÕLLUMAJANDUS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Põllumajandus, Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 000 | 420 161 | 1,46 mln | 1,15 mln | 1,09 mln | 1,15 mln | 1,16 mln | 948 291 | 969 229 | 889 675 | |
| Ärikasum | −87 738 | 990 726 | −55 372 | −398 208 | −367 940 | 6 068 | 44 954 | 68 195 | 140 751 | 81 660 | |
| Töötajad | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | |
| Varad | 137 240 | 272 076 | 1,08 mln | 1,08 mln | 1,17 mln | 922 219 | 921 131 | 944 061 | 991 950 | 992 198 | |
| Kokku omakapital | 133 577 | 220 872 | −772 069 | −716 698 | −318 490 | 49 937 | 44 346 | 291 | −57 432 | −195 322 | |
| Ärirentaablus % | 236 | -4 | -35 | -34 | 1 | 4 | 7 | 15 | 9 | 3 | |
| Tööjõukulud | 0 | 45 360 | 63 492 | 79 226 | 76 555 | 75 515 | 62 830 | 58 468 | 53 008 | 52 321 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 413 | 1 977 | 2 467 | 2 384 | 1 568 | 1 304 | 1 214 | 1 100 | 1 086 | 1 025 | |
| Käibevara | 137 240 | 271 226 | 540 160 | 489 014 | 529 566 | 422 090 | 370 334 | 343 278 | 325 560 | 239 449 | |
| Põhivara | 0 | 850 | 544 825 | 591 134 | 638 289 | 500 129 | 550 797 | 600 783 | 666 390 | 752 749 | |
| Kohustused | 3 663 | 51 204 | 1,86 mln | 1,8 mln | 1,49 mln | 872 282 | 876 785 | 943 770 | 1,05 mln | 1,19 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −87 295 | 992 941 | −55 372 | −398 208 | −368 427 | 5 591 | 44 055 | 57 723 | 137 890 | 71 292 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Seakasvatus | 01461 | 420 161 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 14.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 88 650 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 25.10.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 12 745 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 16.01.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 20 120 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 23.09.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 35 575 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 02.02.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 29 786 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 25.01.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 24 418 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.06.2021 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 39 584 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 19.01.2021 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 25 637 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |