KEVADRÄIM OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on merekalapüük.
Ettevõtte juhid on Endel Mätas, Feliks Männi, Jaan Alas ja Rainer Vesik. Omanike hulgas on Endel Mätas, Feliks Männi, Jaan Alas, Rainer Vesik, Ahto Piisang.
KEVADRÄIM OÜ teenis 2025 aastal 0 eurose müügitulu juures −735 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Endel Mätas (67) | |
| Feliks Männi (68) | |
| Jaan Alas (53) | |
| Rainer Vesik (51) | |
| Ahto Piisang (57) | |
| Arvo Vesik (70) | |
| Evald Merimaa (81) | |
| Riivo Lilles (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Endel Mätas | 02.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Feliks Männi | 02.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Jaan Alas | 02.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Rainer Vesik | 02.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Ahto Piisang | 02.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Arvo Vesik | 02.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Evald Merimaa | 02.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Riivo Lilles | 05.09.2025 | 313 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 2 391 | 0 | 0 | 56 664 | 10 474 | 42 679 | 55 945 | 56 746 | |
| Ärikasum | −735 | −356 | 1 399 | −227 | −456 | −190 | −413 | −203 | 808 | −62 | |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
| Varad | 3 717 | 4 452 | 4 696 | 3 816 | 4 043 | 5 192 | 4 731 | 4 324 | 4 527 | 2 499 | |
| Kokku omakapital | 2 129 | 2 865 | 3 221 | 1 822 | 2 049 | 2 583 | 2 773 | 3 032 | 3 235 | 2 426 | |
| Ärirentaablus % | 59 | 0 | -4 | 0 | 0 | ||||||
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||
| Käibevara | 2 984 | 3 559 | 3 643 | 2 603 | 2 603 | 4 609 | 3 600 | 3 163 | 3 018 | 2 499 | |
| Põhivara | 733 | 893 | 1 053 | 1 213 | 1 440 | 583 | 1 131 | 1 161 | 1 509 | 0 | |
| Kohustused | 1 588 | 1 587 | 1 475 | 1 994 | 1 994 | 2 609 | 1 958 | 1 292 | 1 292 | 73 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −735 | −356 | 1 399 | −227 | −456 | −190 | −413 | −203 | 808 | −62 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Merekalapüük | 03111 | 2 391 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 19.01.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 300 eurot | MUUD TOETUSED Kalandus ja jahindus |