DENTAFIX OÜ on asutatud 1994. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juhid on Anu Karro, Enn Õunapuu ja Marika Lumi. Omanike hulgas on Marika Lumi, Anu Karro.
DENTAFIX OÜ teenis 2025 aastal 307 444 eurose müügitulu juures −6 374 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Enn Õunapuu (77) | |
| Marika Lumi (74) | |
| Anu Karro (70) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Marika Lumi | 01.09.2023 | 4 221 € | Ainuomand | |
| Anu Karro | 01.09.2023 | 2 079 € | Ainuomand |
DENTAFIX OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 307 444 | 327 833 | 322 594 | 335 960 | 282 476 | 225 232 | 238 852 | 223 630 | 272 774 | 313 261 | ||
| Ärikasum | −6 374 | −4 366 | 476 | 3 484 | 396 | −979 | 694 | −3 606 | 33 | −4 381 | ||
| Töötajad | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 10 | 11 | 11 | 13 | ||
| Varad | 36 022 | 39 039 | 40 077 | 46 303 | 43 789 | 37 264 | 44 000 | 34 769 | 38 060 | 37 777 | ||
| Kokku omakapital | −3 200 | 3 174 | 7 540 | 7 064 | 3 580 | 3 185 | 4 164 | 3 470 | 3 295 | 3 263 | ||
| Ärirentaablus % | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | -1 | 3 | ||
| Tööjõukulud | 218 596 | 236 873 | 218 945 | 230 579 | 191 856 | 169 190 | 168 233 | 159 073 | 195 575 | 214 978 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 844 | 1 705 | 1 505 | 1 497 | 1 415 | 1 218 | 1 217 | 1 363 | 1 116 | |||
| Käibevara | 31 077 | 32 237 | 31 420 | 35 461 | 30 103 | 26 539 | 30 972 | 20 834 | 21 953 | 25 448 | ||
| Põhivara | 4 945 | 6 802 | 8 657 | 10 842 | 13 686 | 10 725 | 13 028 | 13 935 | 16 107 | 12 329 | ||
| Kohustused | 39 222 | 35 865 | 32 537 | 39 239 | 40 209 | 34 079 | 39 836 | 31 299 | 34 765 | 34 514 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −6 374 | −4 366 | 476 | 3 484 | 396 | −979 | 694 | −3 606 | 33 | −4 378 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 327 833 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 655 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.01.2026 | TERVISEKASSA | 324 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 279 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 156 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 16.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 290 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 12.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 456 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.01.2026 | TERVISEKASSA | 862 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 05.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 462 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 02.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 160 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.11.2025 | TERVISEKASSA | 864 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| dentafix.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |