NEIL OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Klaarika Johanson. Omanike hulgas on Klaarika Johanson, Neil Ilves.
NEIL OÜ teenis 2025 aastal 497 204 eurose müügitulu juures −945 239 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 91 256 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Klaarika Johanson (48) | |
| Neil Ilves (56) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Klaarika Johanson | 29.10.2024 | 2 557 € | Ainuomand | |
| Neil Ilves | 29.10.2024 | 2 557 € | Ainuomand |
NEIL OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Põllumajandus, Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 497 204 | 722 111 | 325 772 | 1,42 mln | 867 160 | 844 706 | 867 147 | 786 604 | 571 311 | 678 963 | |
| Ärikasum | −945 239 | 410 213 | −308 309 | 11 781 | 76 371 | −94 518 | 116 419 | −274 438 | 316 158 | −63 441 | |
| Töötajad | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | |
| Varad | 3,87 mln | 4,49 mln | 2,9 mln | 2,98 mln | 3,21 mln | 2,29 mln | 2,28 mln | 1,84 mln | 2,39 mln | 1,96 mln | |
| Kokku omakapital | 648 185 | 1,73 mln | 41 499 | 524 053 | 603 783 | 574 007 | 716 206 | 627 711 | 977 741 | 718 742 | |
| Ärirentaablus % | 57 | -95 | 1 | 9 | -11 | 13 | -35 | 55 | -9 | 30 | |
| Tööjõukulud | 158 506 | 186 802 | 209 923 | 190 629 | 168 218 | 163 173 | 114 132 | 84 962 | 75 418 | 65 016 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 909 | 2 615 | 2 968 | 2 619 | 2 541 | 1 777 | 1 764 | 1 566 | 2 025 | 1 772 | |
| Käibevara | 243 910 | 573 287 | 854 999 | 626 544 | 1,09 mln | 747 689 | 874 810 | 704 996 | 1,13 mln | 787 686 | |
| Põhivara | 3,62 mln | 3,92 mln | 2,05 mln | 2,35 mln | 2,12 mln | 1,54 mln | 1,4 mln | 1,14 mln | 1,26 mln | 1,17 mln | |
| Kohustused | 3,22 mln | 2,75 mln | 2,86 mln | 2,45 mln | 2,6 mln | 1,71 mln | 1,56 mln | 1,21 mln | 1,41 mln | 1,24 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1,09 mln | 278 996 | −436 486 | −67 666 | 32 647 | −141 473 | 88 495 | −300 030 | 296 500 | −79 210 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 681 574 | 94 | Jah |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 40 537 | 6 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 87 853 € | 87 853 € | 0 € |
| Intress | 3 403 € | 3 403 € | 0 € |
| Kokku | 91 256 € | 91 256 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 15.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 656 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 17.06.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 23 469 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 15 659 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 24.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 656 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 100 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 049 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 42 357 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 14.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 41 572 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 28.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 73 386 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 27.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 5 386 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2023 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 774 | - | - | - |
| Järvamaa TOP | - | 32 | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 498 | 219 |