CITY TERVISEKLIINIK OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on eriarstiabi.
Ettevõtte juht on Kadri Helena Rõõmus. Omanik on Kadri Helena Rõõmus.
CITY TERVISEKLIINIK OÜ teenis 2025 aastal 581 482 eurose müügitulu juures 91 970 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kadri Helena Rõõmus (58) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kadri Helena Rõõmus | 18.03.2025 | 2 556 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| REEDRUUS HOLDING OÜ | 18.03.2025 | 7 000 € | Ainuomand |
CITY TERVISEKLIINIK OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Erakliinikud, Erameditsiin konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 581 482 | 527 746 | 506 960 | 431 823 | 314 325 | 248 951 | 280 485 | 203 363 | 187 723 | 77 446 |
| Ärikasum | 91 970 | 77 201 | 23 168 | 80 608 | 67 739 | 66 703 | 68 980 | 70 249 | 62 267 | 7 873 |
| Töötajad | 22 | 22 | 4 | 5 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 471 465 | 344 555 | 257 185 | 229 055 | 185 695 | 162 894 | 136 735 | 109 445 | 64 760 | 33 056 |
| Kokku omakapital | 367 777 | 276 078 | 198 849 | 175 694 | 137 973 | 115 388 | 90 865 | 67 305 | 30 284 | 14 812 |
| Ärirentaablus % | 15 | 5 | 19 | 22 | 27 | 25 | 35 | 33 | 10 | |
| Tööjõukulud | 321 951 | 304 762 | 241 195 | 202 554 | 155 963 | 102 154 | 106 149 | 77 123 | 78 520 | 43 454 |
| Keskmine kuutöötasu | 863 | 3 756 | 2 523 | 1 943 | 1 591 | 3 306 | 4 803 | 4 890 | 2 706 | |
| Käibevara | 471 465 | 344 555 | 82 585 | 131 055 | 87 695 | 162 894 | 136 735 | 109 445 | 64 760 | 33 056 |
| Põhivara | 0 | 0 | 174 600 | 98 000 | 98 000 | |||||
| Kohustused | 103 688 | 68 477 | 58 336 | 53 361 | 47 722 | 47 506 | 45 870 | 42 140 | 34 476 | 18 244 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 91 699 | 77 229 | 23 155 | 37 721 | 22 585 | 24 523 | 23 560 | 37 021 | 15 472 | 7 728 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Eriarstiabi | 86221 | 527 746 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.01.2026 | KARJAMAA PÕHIKOOL | 535 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 21.01.2026 | TALLINNA RAHVAÜLIKOOL | 305 eurot | MAJANDAMISKULUD Täiskasvanute täienduskoolitus |
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 4 909 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.01.2026 | EESTI NOORSOOTEATER SA | 103 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 20.01.2026 | TALLINNA VANGLA | 595 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 15.01.2026 | HARKU VALLAVALITSUS | 1 272 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 25.11.2025 | KARJAMAA PÕHIKOOL | 110 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 21.11.2025 | TALLINNA VANGLA | 810 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 20.11.2025 | TERVISEKASSA | 713 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 14.11.2025 | EESTI DRAAMATEATER SA | 318 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Erakliinikute TOP | 74 | 64 |
| Gaselli TOP | - | 1689 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| citytervisekliinik.ee | registreeritud | 18.01.2015 | Jah |