TAGROK OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Tõnu Kommer. Omanik on Tõnu Kommer.
TAGROK OÜ teenis 2025 aastal 511 150 eurose müügitulu juures 218 874 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tõnu Kommer (41) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tõnu Kommer | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
TAGROK OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Põllumajandus, Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 511 150 | 353 166 | 418 189 | 310 577 | 87 769 | 111 729 | 91 278 | 76 845 | 79 927 | 88 831 | ||
| Ärikasum | 218 874 | 32 995 | −23 871 | 195 337 | 52 476 | 52 616 | 4 620 | −3 324 | 88 207 | 30 764 | ||
| Töötajad | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||
| Varad | 2,16 mln | 1,38 mln | 1,22 mln | 1,14 mln | 707 051 | 422 426 | 388 866 | 415 076 | 317 141 | 198 557 | ||
| Kokku omakapital | 541 629 | 370 096 | 385 406 | 445 151 | 263 507 | 218 957 | 172 047 | 172 298 | 181 054 | 97 334 | ||
| Ärirentaablus % | 9 | -6 | 63 | 60 | 47 | 5 | -4 | 110 | 35 | 86 | ||
| Tööjõukulud | 41 225 | 13 166 | 4 626 | 875 | 3 904 | 669 | 0 | |||||
| Keskmine kuutöötasu | 820 | 288 | 54 | 243 | ||||||||
| Käibevara | 609 899 | 312 434 | 240 236 | 230 872 | 134 791 | 92 197 | 58 151 | 59 757 | 53 501 | 28 277 | ||
| Põhivara | 1,55 mln | 1,07 mln | 975 765 | 910 626 | 572 260 | 330 229 | 330 715 | 355 319 | 263 640 | 170 280 | ||
| Kohustused | 1,62 mln | 1,01 mln | 830 595 | 696 347 | 443 544 | 203 469 | 216 819 | 242 778 | 136 087 | 101 223 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 171 533 | −15 310 | −59 439 | 181 644 | 44 550 | 46 910 | −251 | −8 756 | 83 721 | 29 309 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 345 049 | 98 | Jah |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 8 117 | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 625 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.01.2026 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 364 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 17.10.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 15.09.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 07.08.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 736 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 10.07.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 342 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 10.06.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 220 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 09.05.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 281 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 07.04.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 220 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 11.02.2025 | MULGI VALLAVALITSUS | 1 464 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |