SWECO ESTONIA AS on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine.
Ettevõtte juht on Keijo Vaher. Omanik on SWECO CENTRAL EUROPE AB.
SWECO ESTONIA AS teenis 2025 aastal 4,83 miljoni eurose müügitulu juures 916 735 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Keijo Vaher (43) | |
| Kalle Henrik Inki (55) | |
| Thomas Pekka Hietto (59) | |
| Mikko Ensio Rislakki (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| SWECO CENTRAL EUROPE AB | 16.08.2023 | 232 115 € | Ainuomand |
SWECO ESTONIA AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Inseneribürood konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4,83 mln | 3,11 mln | 4,23 mln | 3,41 mln | 5,13 mln | 4 mln | 4,87 mln | 4,26 mln | 3,76 mln | 3,13 mln | ||
| Ärikasum | 916 735 | −57 520 | 446 868 | −107 548 | 665 153 | 558 099 | 920 833 | 706 681 | 495 329 | 205 864 | ||
| Töötajad | 44 | 43 | 50 | 56 | 66 | 67 | 65 | 60 | 67 | 68 | ||
| Varad | 4,66 mln | 3,36 mln | 3,85 mln | 3,1 mln | 4,33 mln | 5,17 mln | 5,02 mln | 5,17 mln | 3,74 mln | 2,99 mln | ||
| Kokku omakapital | 3,08 mln | 2,16 mln | 2,64 mln | 2,16 mln | 3,11 mln | 3,92 mln | 3,36 mln | 2,44 mln | 2,91 mln | 2,4 mln | ||
| Ärirentaablus % | -2 | 11 | -3 | 13 | 14 | 19 | 17 | 13 | 7 | 7 | ||
| Tööjõukulud | 2,41 mln | 1,74 mln | 2,04 mln | 1,97 mln | 2,39 mln | 2,18 mln | 2,37 mln | 2,15 mln | 1,98 mln | 1,72 mln | ||
| Keskmine kuutöötasu | 2 522 | 2 542 | 2 192 | 2 258 | 2 022 | 2 272 | 2 233 | 1 841 | 1 576 | 1 756 | ||
| Käibevara | 4,6 mln | 3,3 mln | 3,77 mln | 3 mln | 4,21 mln | 5,01 mln | 4,83 mln | 4,95 mln | 2,53 mln | 1,78 mln | ||
| Põhivara | 64 621 | 62 193 | 73 418 | 97 744 | 119 538 | 151 454 | 188 645 | 221 978 | 1,21 mln | 1,22 mln | ||
| Kohustused | 1,58 mln | 1,2 mln | 1,21 mln | 937 056 | 1,22 mln | 1,25 mln | 1,66 mln | 2,74 mln | 836 499 | 592 089 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 927 465 | −15 525 | 471 577 | −107 315 | 665 436 | 558 455 | 921 176 | 715 350 | 508 103 | 218 647 | ||
| Dividendid | 720 000 | 1,2 mln | 0 | 949 426 | 50 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 71121 | 3,11 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 4 638 eurot | PÕHIVARA Kolmanda taseme haridus |
| 29.01.2026 | IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 8 494 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 19.01.2026 | IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 1 203 eurot | PÕHIVARA Üldhaigla teenused |
| 15.01.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 22 370 eurot | PÕHIVARA Erihaigla teenused |
| 14.01.2026 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 19 450 eurot | PÕHIVARA Üldhaigla teenused |
| 09.01.2026 | IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 4 594 eurot | PÕHIVARA Üldhaigla teenused |
| 27.11.2025 | SILLAMÄE LINNAVALITSUS | 11 904 eurot | PÕHIVARA Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 21.11.2025 | IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 41 118 eurot | PÕHIVARA Üldhaigla teenused |
| 14.11.2025 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 5 429 eurot | PÕHIVARA Üldhaigla teenused |
| 13.11.2025 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 397 222 eurot | PÕHIVARA Üldhaigla teenused |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Inseneribüroode TOP | 78 | 10 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| eestiprojekt.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| sweco.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |