VALVEKOONDIS OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse.
Ettevõtte juht on Reigo Trummalt. Omanike hulgas on Reigo Trummalt, TARKVARAHALDUS OÜ.
VALVEKOONDIS OÜ teenis 2025 aastal 759 041 eurose müügitulu juures 14 136 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Esitamata on tulu- ja sotsiaalmaksu deklaratsioon (TSD) ja käibemaksudeklaratsioon (KMD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Reigo Trummalt (31) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Reigo Trummalt | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| TARKVARAHALDUS OÜ | 27.07.2026 | 1 250 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 759 041 | 655 445 | 434 533 | 476 329 | 371 962 | 126 339 | 140 167 | 248 142 | 481 671 | 916 785 | |
| Ärikasum | 14 136 | 10 140 | −17 910 | 11 861 | −20 095 | 8 511 | −29 736 | 19 763 | −5 757 | 90 583 | |
| Töötajad | 30 | 18 | 20 | 24 | 20 | 11 | 12 | 24 | 35 | 37 | |
| Varad | 288 487 | 185 631 | 186 967 | 162 028 | 155 345 | 126 570 | 121 364 | 147 727 | 154 938 | 188 418 | |
| Kokku omakapital | 101 139 | 89 187 | 84 837 | 103 045 | 90 907 | 110 912 | 102 401 | 132 137 | 112 374 | 118 131 | |
| Ärirentaablus % | 2 | -4 | 2 | -5 | 7 | -21 | 8 | -1 | 10 | 5 | |
| Tööjõukulud | 512 919 | 478 133 | 317 326 | 235 066 | 182 795 | 81 203 | 72 198 | 109 152 | 138 761 | 137 374 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 654 | 988 | 610 | 569 | 460 | 375 | 283 | 247 | 231 | 234 | |
| Käibevara | 286 374 | 182 932 | 183 053 | 159 334 | 151 815 | 125 657 | 120 852 | 146 985 | 153 966 | 188 418 | |
| Põhivara | 2 113 | 2 699 | 3 914 | 2 694 | 3 530 | 913 | 512 | 742 | 972 | ||
| Kohustused | 187 348 | 96 444 | 102 130 | 58 983 | 64 438 | 15 658 | 18 963 | 15 590 | 42 564 | 70 287 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 952 | 4 350 | −18 208 | 12 138 | −20 005 | 8 511 | −29 736 | 19 763 | −5 757 | 90 583 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse | 80011 | 655 445 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.01.2026 | KEILA VESI AS | 4 450 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 21.01.2026 | TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL | 7 651 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 15.01.2026 | TALLINNA TEHNOLOOGIAKOLLEDŽ | 8 606 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 15.01.2026 | TALLINNA POLÜTEHNIKUM | 7 886 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 25.11.2025 | KEILA VESI AS | 5 367 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 21.11.2025 | TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL | 7 651 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 20.11.2025 | EESTI MUUSIKA- JA TEATRIAKADEEMIA | 186 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 17.11.2025 | TALLINNA TEHNOLOOGIAKOLLEDŽ | 8 606 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 17.11.2025 | TALLINNA POLÜTEHNIKUM | 7 886 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 28.10.2025 | KEILA VESI AS | 6 560 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| valvekoondis.ee | registreeritud | 19.01.2021 | Jah |
| valveteenus.ee | registreeritud | 28.08.2015 | Jah |