VILPO TEENUSED OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Tõnu Saapar. Omanik on Tõnu Saapar.
VILPO TEENUSED OÜ teenis 2025 aastal 222 280 eurose müügitulu juures −3 571 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tõnu Saapar (75) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tõnu Saapar | 03.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
VILPO TEENUSED OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Põllumajandus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 222 280 | 256 673 | 287 669 | 311 961 | 211 639 | 143 646 | 129 217 | 134 671 | 96 553 | 86 081 | |
| Ärikasum | −3 571 | 99 070 | 53 340 | 130 333 | 128 156 | 57 024 | 48 462 | 65 459 | 15 154 | 42 310 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
| Varad | 758 675 | 765 495 | 654 266 | 604 165 | 501 408 | 427 500 | 386 479 | 371 852 | 311 865 | 253 244 | |
| Kokku omakapital | 748 870 | 752 441 | 653 370 | 600 031 | 474 697 | 346 542 | 289 518 | 241 056 | 175 597 | 160 443 | |
| Ärirentaablus % | 39 | 19 | 42 | 61 | 40 | 38 | 49 | 16 | 49 | 58 | |
| Tööjõukulud | 6 714 | 4 386 | 23 749 | 4 190 | 4 080 | 1 936 | 1 969 | 2 308 | 1 989 | 2 309 | |
| Keskmine kuutöötasu | 273 | 740 | 261 | 254 | 121 | 123 | 144 | 124 | 144 | 131 | |
| Käibevara | 336 640 | 319 372 | 231 489 | 162 344 | 117 158 | 80 533 | 59 774 | 16 141 | 72 897 | 87 957 | |
| Põhivara | 422 035 | 446 123 | 422 777 | 441 821 | 384 250 | 346 967 | 326 705 | 355 711 | 238 968 | 165 287 | |
| Kohustused | 9 805 | 13 054 | 896 | 4 134 | 26 711 | 80 958 | 96 961 | 130 796 | 136 268 | 92 801 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −3 571 | 99 070 | 53 340 | 130 333 | 128 156 | 57 024 | 48 462 | 65 459 | 15 154 | 42 310 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 134 188 | 52 | Jah |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 122 485 | 48 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 17.06.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 9 868 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 13 526 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 6 149 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 34 075 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 12.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 5 657 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 18.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 751 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 14.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 000 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 13.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 14 323 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 23.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 113 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 16.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 248 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |