MUSTAMÄE JA NÕMME PEREARSTIKESKUS OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris haridus ja teadus, tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on üldarstiabi.
Ettevõtte juhid on Eva Gustavson ja Maria Doroš. Omanik on Eva Gustavson.
MUSTAMÄE JA NÕMME PEREARSTIKESKUS OÜ teenis 2025 aastal 3,73 miljoni eurose müügitulu juures 228 981 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Eva Gustavson (69) | |
| Maria Doroš (61) | |
| Ene-Riika Koger (72) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Eva Gustavson | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3,73 mln | 3,8 mln | 3,19 mln | 2,85 mln | 2,7 mln | 2,35 mln | 2,22 mln | 1,97 mln | 1,74 mln | 1,59 mln | |
| Ärikasum | 228 981 | 396 642 | 283 632 | 122 369 | 148 811 | 148 344 | 170 578 | 112 473 | 134 887 | 21 182 | |
| Töötajad | 37 | 38 | 37 | 36 | 37 | 38 | 36 | 36 | 34 | 34 | |
| Varad | 1,05 mln | 1,19 mln | 1,23 mln | 1,16 mln | 970 148 | 904 998 | 750 847 | 593 887 | 617 379 | 496 355 | |
| Kokku omakapital | 844 027 | 991 368 | 1,06 mln | 991 609 | 869 124 | 819 473 | 671 037 | 500 384 | 394 193 | 268 374 | |
| Ärirentaablus % | 10 | 9 | 4 | 6 | 6 | 8 | 6 | 8 | 1 | 3 | |
| Tööjõukulud | 2,39 mln | 2,3 mln | 1,93 mln | 1,88 mln | 1,78 mln | 1,52 mln | 1,4 mln | 1,24 mln | 1,09 mln | 1,04 mln | |
| Keskmine kuutöötasu | 3 770 | 3 256 | 3 254 | 2 991 | 2 499 | 2 416 | 2 146 | 1 992 | 1 914 | 1 750 | |
| Käibevara | 997 415 | 1,17 mln | 1,23 mln | 1,15 mln | 961 553 | 888 800 | 742 495 | 576 915 | 589 222 | 457 652 | |
| Põhivara | 51 201 | 18 681 | 813 | 4 589 | 8 595 | 16 198 | 8 352 | 16 972 | 28 157 | 38 703 | |
| Kohustused | 204 589 | 196 220 | 171 505 | 164 583 | 101 024 | 85 525 | 79 810 | 93 503 | 223 186 | 227 981 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 237 274 | 431 559 | 303 692 | 122 485 | 148 917 | 148 436 | 170 653 | 106 191 | 125 819 | 26 575 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Üldarstiabi | 86211 | 3,79 mln | 100 | Jah |
| Muu mujal liigitamata õpe | 8559 | 3 470 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 338 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 78 279 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 433 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 12.01.2026 | TERVISEKASSA | 110 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.01.2026 | TERVISEKASSA | 213 157 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.11.2025 | TERVISEKASSA | 86 318 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 11.11.2025 | TERVISEKASSA | 318 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.11.2025 | TERVISEKASSA | 219 166 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 24.10.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 5 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 20.10.2025 | TERVISEKASSA | 82 042 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2025 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2015 | 2010 | 2009 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perearstikeskuste TOP | 2 | - | - | - | - | - | - | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | 397 | 592-594 | 889 | 569-567 | 595-589 | 500 | - | - |
| Meditsiini TOP (Perearstid) | - | - | - | - | - | - | 26 | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | 820 | 2192 |