LEKUUR OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juht on Riho Leppik. Omanik on Riho Leppik.
LEKUUR OÜ teenis 2025 aastal 480 939 eurose müügitulu juures 1 707 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 4 099 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Riho Leppik (47) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Riho Leppik | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
LEKUUR OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 480 939 | 527 030 | 622 814 | 384 704 | 215 009 | 118 523 | 126 639 | 160 366 | 112 199 | 45 374 | |
| Ärikasum | 1 707 | −57 722 | 11 824 | −38 334 | −7 074 | −2 295 | −24 364 | −6 713 | −16 574 | 28 790 | |
| Töötajad | 12 | 12 | 16 | 11 | 6 | 5 | 6 | 6 | 4 | 3 | |
| Varad | 128 506 | 105 596 | 95 775 | 90 237 | 61 109 | 44 372 | 34 281 | 61 054 | 67 114 | 75 412 | |
| Kokku omakapital | 14 829 | 13 122 | 14 354 | 2 506 | −3 552 | 3 523 | 2 636 | 26 999 | 48 721 | 65 430 | |
| Ärirentaablus % | -11 | 2 | -10 | -3 | -2 | -19 | -4 | -15 | 63 | 28 | |
| Tööjõukulud | 175 575 | 217 329 | 229 354 | 146 553 | 85 171 | 62 681 | 80 227 | 86 819 | 36 375 | 10 562 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 128 | 893 | 830 | 884 | 781 | 833 | 901 | 566 | 219 | 356 | |
| Käibevara | 47 190 | 28 135 | 21 661 | 20 057 | 13 067 | 17 715 | 12 137 | 50 034 | 59 263 | 66 751 | |
| Põhivara | 81 316 | 77 461 | 74 114 | 70 180 | 48 042 | 26 657 | 22 144 | 11 020 | 7 851 | 8 661 | |
| Kohustused | 113 677 | 92 474 | 81 421 | 87 731 | 64 661 | 40 849 | 31 645 | 34 055 | 18 393 | 9 982 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 707 | −57 722 | 11 824 | −38 342 | −7 074 | 887 | −24 364 | −6 722 | −16 709 | 28 407 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 527 030 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 4 099 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 4 099 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 07.12.2023 | TALLINNA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 188 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 23.12.2022 | IDA-VIRUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | 106 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 14.12.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 654 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.11.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 654 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.10.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 654 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.09.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 654 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.08.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 654 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.07.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 654 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 04.06.2021 | ETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SA | 9 795 eurot | MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 11.02.2021 | EESTI TÖÖTUKASSA | 2 511 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |