STÉN & CO OÜ on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on metallide ja metallimaakide hulgimüük.
Ettevõtte juhid on Juho Kalervo Koskinen, Mikko Heikki Ilari Sten ja Joel Piirsoo. Omanik on OY STEN&CO AB.
STÉN & CO OÜ teenis 2026 aastal 4,59 miljoni eurose müügitulu juures 192 654 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Mikko Heikki Ilari Sten (53) | |
| Joel Piirsoo (48) | |
| Juho Kalervo Koskinen (52) | |
| Juha Ilmari Sten | |
| Ivi Kärt (64) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| OY STEN&CO AB | 01.09.2023 | 6 391 € | Ainuomand |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4,59 mln | 3,88 mln | 4,08 mln | 4,29 mln | 4,43 mln | 3,61 mln | 2,57 mln | 2,29 mln | 2,61 mln | 492 980 | |
| Ärikasum | 192 654 | −169 781 | −58 586 | 254 741 | 2,2 mln | 246 003 | 10 027 | 39 580 | 98 065 | 55 847 | |
| Töötajad | 8 | 11 | 10 | 11 | 11 | 10 | 9 | 9 | 10 | 3 | |
| Varad | 3,79 mln | 3,5 mln | 3,83 mln | 3,76 mln | 3,74 mln | 1,88 mln | 1,27 mln | 1,27 mln | 1,23 mln | 654 178 | |
| Kokku omakapital | 3,22 mln | 2,99 mln | 3,13 mln | 3,14 mln | 2,9 mln | 713 770 | 481 086 | 484 132 | 457 034 | 586 689 | |
| Ärirentaablus % | -4 | -1 | 6 | 50 | 7 | 0 | 2 | 4 | 11 | 18 | |
| Tööjõukulud | 474 035 | 536 087 | 572 368 | 438 784 | 409 672 | 346 103 | 320 900 | 300 928 | 308 333 | 107 607 | |
| Keskmine kuutöötasu | 3 035 | 3 565 | 2 484 | 2 320 | 2 156 | 2 221 | 2 082 | 1 920 | 2 234 | 1 952 | |
| Käibevara | 3,24 mln | 2,95 mln | 3,28 mln | 3,25 mln | 3,27 mln | 1,61 mln | 1,06 mln | 1,01 mln | 925 234 | 352 229 | |
| Põhivara | 554 666 | 553 527 | 549 497 | 506 931 | 473 875 | 268 039 | 211 498 | 255 271 | 302 257 | 301 949 | |
| Kohustused | 573 526 | 514 088 | 699 813 | 619 096 | 838 823 | 1,17 mln | 789 853 | 781 996 | 770 457 | 67 489 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 226 062 | −135 046 | −16 762 | 240 550 | 2,19 mln | 232 684 | −3 045 | 27 098 | 91 499 | 55 811 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 46821 | 3,88 mln | 100 | Jah |
| Muu spetsialiseerimata jaemüük | 47121 | 124 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.03.2025 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 332 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 18.02.2025 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 147 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 13.02.2025 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 487 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 17.05.2024 | EESTI MAAÜLIKOOL | 221 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 09.04.2024 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 327 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 06.03.2024 | TARTU ÜLIKOOL | 432 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 27.04.2023 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 244 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 09.03.2023 | EESTI MAAÜLIKOOL | 153 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 27.01.2023 | EESTI MAAÜLIKOOL | 545 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 11.07.2022 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 146 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 2025 | 2014 | |
|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 487 | - |
| Gaselli TOP | - | 881 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| haroteras.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| sten.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |