WEB SYSTEMS OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris info ja side, põhitegevusala on programmeerimine.
Ettevõtte juht on Jaan Juurikas. Omanik on Jaan Juurikas.
WEB SYSTEMS OÜ teenis 2025 aastal 461 854 eurose müügitulu juures 10 265 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jaan Juurikas (41) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jaan Juurikas | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
WEB SYSTEMS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Programmeerimine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 461 854 | 487 082 | 707 217 | 632 875 | 441 375 | 373 281 | 397 565 | 431 842 | 439 162 | 332 746 | |
| Ärikasum | 10 265 | −53 245 | 60 696 | 41 088 | 33 385 | 31 517 | −29 430 | 13 649 | 8 030 | 28 844 | |
| Töötajad | 7 | 8 | 12 | 13 | 11 | 12 | 12 | 15 | 14 | 8 | |
| Varad | 325 697 | 333 542 | 292 844 | 289 065 | 160 808 | 99 765 | 88 183 | 116 062 | 99 459 | 92 685 | |
| Kokku omakapital | 148 691 | 144 161 | 199 466 | 145 852 | 104 378 | 67 772 | 36 153 | 65 490 | 51 839 | 62 559 | |
| Ärirentaablus % | -11 | 9 | 6 | 8 | 8 | -7 | 3 | 2 | 9 | 0 | |
| Tööjõukulud | 306 225 | 303 395 | 396 873 | 376 864 | 214 285 | 184 629 | 233 539 | 227 284 | 198 731 | 112 955 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 362 | 2 060 | 1 806 | 1 213 | 958 | 1 212 | 944 | 884 | 879 | 858 | |
| Käibevara | 149 442 | 139 450 | 217 378 | 179 586 | 120 550 | 94 348 | 81 305 | 111 694 | 90 490 | 85 062 | |
| Põhivara | 176 255 | 194 092 | 75 466 | 109 479 | 40 258 | 5 417 | 6 878 | 4 368 | 8 969 | 7 623 | |
| Kohustused | 177 006 | 189 381 | 93 378 | 143 213 | 56 430 | 31 993 | 52 030 | 50 572 | 47 620 | 30 126 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4 530 | −55 305 | 60 489 | 41 474 | 36 606 | 31 619 | −29 337 | 13 651 | 8 030 | 30 422 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Programmeerimine | 62101 | 487 082 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 12.01.2026 | VIIMSI VALLAVALITSUS | 248 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 08.01.2026 | ANIJA VALLAVALITSUS | 298 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 07.11.2025 | VIIMSI VALLAVALITSUS | 248 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 05.11.2025 | ANIJA VALLAVALITSUS | 298 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 07.10.2025 | ANIJA VALLAVALITSUS | 298 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 06.10.2025 | VIIMSI VALLAVALITSUS | 248 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 15.09.2025 | VIIMSI VALLAVALITSUS | 248 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 05.09.2025 | ANIJA VALLAVALITSUS | 298 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 19.08.2025 | VIIMSI VALLAVALITSUS | 248 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 06.08.2025 | ANIJA VALLAVALITSUS | 298 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2025 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 1197 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| baustone.ee | registreeritud | 02.05.2018 | Jah |
| häng.ee | registreeritud | 15.08.2017 | Jah |
| jaanjuurikas.ee | registreeritud | 16.09.2025 | Jah |
| juurikas.ee | registreeritud | 11.01.2013 | Jah |
| juurikasjaan.ee | registreeritud | 16.09.2025 | Jah |
| kodulehemajutus.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| kodulehetegemine.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| octa.ee | registreeritud | 29.06.2017 | Jah |
| poppworks.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| privatetime.ee | registreeritud | 06.08.2020 | Jah |