MAAHARIJAD OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juhid on Kukka-Marjaana Lehto ja Marjaana Lehto. Omanike hulgas on Juha Pekka Rauva, Marjaana Lehto, Ylermi Aatto Johannes Lehto, Harri Antero Prusi, Lauri Antero Prusi.
MAAHARIJAD OÜ teenis 2025 aastal 209 040 eurose müügitulu juures −13 978 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 34 473 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kukka-Marjaana Lehto (43) | |
| Marjaana Lehto (66) | |
| Juha Pekka Rauva (65) | |
| Ylermi Aatto Johannes Lehto (69) | |
| Lauri Antero Prusi (62) | |
| Harri Antero Prusi (55) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Juha Pekka Rauva | 01.09.2023 | 850 € | Ainuomand | |
| Marjaana Lehto | 01.09.2023 | 428 € | Ainuomand | |
| Ylermi Aatto Johannes Lehto | 01.09.2023 | 428 € | Ainuomand | |
| Harri Antero Prusi | 01.09.2023 | 428 € | Ainuomand | |
| Lauri Antero Prusi | 01.09.2023 | 422 € | Ainuomand | |
| NOSTRANO OÜ | 01.09.2023 | 320 € | Ainuomand |
MAAHARIJAD OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus, Põllumajandus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 209 040 | 119 428 | 197 712 | 389 657 | 258 919 | 410 255 | 366 828 | 244 705 | 340 997 | 265 276 | |
| Ärikasum | −13 978 | −206 414 | −133 329 | 168 251 | −132 358 | 107 740 | 80 510 | 11 275 | 164 339 | 227 079 | |
| Töötajad | 3 | 3 | 5 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | |
| Varad | 1,81 mln | 2,06 mln | 2,2 mln | 2,09 mln | 2,02 mln | 2,1 mln | 1,81 mln | 1,69 mln | 1,61 mln | 1,55 mln | |
| Kokku omakapital | 550 112 | 594 208 | 832 566 | 997 077 | 838 919 | 983 501 | 887 080 | 817 371 | 815 661 | 663 152 | |
| Ärirentaablus % | -173 | -67 | 43 | -51 | 26 | 22 | 5 | 48 | 86 | 10 | |
| Tööjõukulud | 117 040 | 105 357 | 118 632 | 40 406 | 38 556 | 84 064 | 70 060 | 83 642 | 84 947 | 65 214 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 187 | 1 478 | 1 258 | 1 201 | 1 309 | 1 091 | 1 302 | 1 323 | 1 354 | 1 148 | |
| Käibevara | 196 654 | 148 169 | 202 208 | 311 515 | 150 378 | 202 183 | 178 257 | 163 395 | 142 372 | 136 995 | |
| Põhivara | 1,61 mln | 1,91 mln | 2 mln | 1,78 mln | 1,86 mln | 1,9 mln | 1,63 mln | 1,53 mln | 1,47 mln | 1,42 mln | |
| Kohustused | 1,26 mln | 1,46 mln | 1,37 mln | 1,1 mln | 1,18 mln | 1,12 mln | 924 798 | 874 440 | 798 653 | 890 223 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −44 096 | −238 358 | −164 511 | 158 158 | −144 582 | 96 421 | 69 709 | 1 711 | 152 509 | 219 464 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 113 546 | 95 | Jah |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 5 882 | 5 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Maamaks | 1 426 € | 1 426 € | 0 € |
| Intress | 463 € | 463 € | 0 € |
| Raskeveokimaks | 86 € | 86 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 2 851 € | 2 851 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 4 549 € | 4 549 € | 0 € |
| Käibemaks | 24 767 € | 24 767 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 331 € | 331 € | 0 € |
| Kokku | 34 473 € | 34 473 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 640 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 15.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 5 113 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 17.06.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 18 795 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 26 252 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 24.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 5 113 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 100 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 049 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 78 555 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.03.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 208 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 12.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 23 646 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2022 | 2018 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 360 | 893 |